Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Cześć mam na imię Mariusz jestem z Warszawy
PPMS leczony w programie badawczym od 1,5 roku
Odpowiedz
#2
Cześć :-)
Odpowiedz
#3
Cześć Mariusz. Napisz coś więcej. Jak się czujesz ?
Odpowiedz
#4
Cześć,
ja też ze stolicy Uśmiech
Odpowiedz
#5
(05-04-2022, 08:30)Sc13 napisał(a): Cześć,
ja też ze stolicy Uśmiech

Witaj, w którym szpitalu Cię leczą? Ja na Banacha, o ile można tak powiedzieć jestem bardzo zadowolony.
Odpowiedz
#6
(05-04-2022, 11:13)Piotrek4.0 napisał(a):
(05-04-2022, 08:30)Sc13 napisał(a): Cześć,
ja też ze stolicy Uśmiech

Witaj, w którym szpitalu Cię leczą? Ja na Banacha, o ile można tak powiedzieć jestem bardzo zadowolony.

U kogo jesteś? Bo planowałem tam się przenieść, do dr Kępczyńskiej. Obecnie jestem na Bielanach.
Odpowiedz
#7
(05-04-2022, 11:13)Piotrek4.0 napisał(a):
(05-04-2022, 08:30)Sc13 napisał(a): Cześć,
ja też ze stolicy Uśmiech

Witaj, w którym szpitalu Cię leczą? Ja na Banacha, o ile można tak powiedzieć jestem bardzo zadowolony.

niestety nie leczą jestem ciągle za zdrowy na leczenie przez NFZ Smutny
jeżdżę do Łodzi jako królik doświadczalny na wlewy Ocrevus

(04-04-2022, 18:03)Lusia98 napisał(a): Cześć Mariusz. Napisz coś więcej. Jak się czujesz ?

to zależy od dnia raz lepiej raz gorzej Smutny
zajmuje mi sporo czasu ostatnio remont i takie rzeczy jak układanie paneli podłogowych sprawi ami ostatnio dużo trudności
Odpowiedz
#8
(05-04-2022, 11:13)Piotrek4.0 napisał(a):
(05-04-2022, 08:30)Sc13 napisał(a): Cześć,
ja też ze stolicy Uśmiech

Witaj, w którym szpitalu Cię leczą? Ja na Banacha, o ile można tak powiedzieć jestem bardzo zadowolony.

Ja leczę się CKR Konstancin-Jeziorna (mieli najszybsze terminy wizyt i dobrą opinię, gdy mi we wrześniu odwołali lekarza w szpitalu w Wołominie), u doktor Joanny Walczyńskiej (Tecfidera od grudnia 2021; diagnoza SM luty 2021). Poza dojazdem tam, z leczenia też jestem na razie zadowolony - p. doktor jest, według mnie, kompetentna i podchodzi do mnie jak do człowieka a nie jak do kolejnego numerka do odhaczenia na liście danego dnia.
Odpowiedz
#9
Cześć :-)
Ja też jestem z Warszawy. PPMS, dostaję Ocrevus z NFZ w IPIN ale niestety obserwuję tylko pogorszenie.
Odpowiedz
#10
(18-04-2022, 22:09)Lui napisał(a): Cześć :-)
Ja też jestem z Warszawy. PPMS, dostaję Ocrevus z NFZ w IPIN ale niestety obserwuję tylko pogorszenie.

u mnie też w ten weekend pogorszenie Smutny
ból nogi do tej pory zdrowej Smutny
zdiagnozowali mnie w IPIN ale niestety nie rozpoczęli leczenia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości