Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Kłopoty ze snem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Czy macie kłopot z przespaniem nocy? Ja się ostatnio budze tak w okolicach 2 i już nie ma mowy o spaniu. I taka wegetacja do rana. W dzień nie potrafię się przespać.
Ja w drugą stronę śpię długo i mogę wszędzie
Akinom! Ja tak mialam. Biore codziennie Trittico CR na sen. Niestety musze zwiekszyc dawke. Juz nie 1/3 tab i nie 2/3 i jedn tez malo. No ale co zrobic. Biore juz 1 i 1/3 tabl. Szybko robie sie senna. Ale zdarza mi sie przebudzic na chwile w nocy.
Spróbuj melatoniny i kwasu gaba (np z treca). Do tego magnez Uśmiech
Serio? To pomoze? Pytam np o siebie. Ja zanim nie zaczelam brac Trittico to przez 2 tyg spalam po 2 h w nocy. I teraz musze zwiekszyc dawke bo lek przestal dzialac. To to o czym piszesz pomoze? Probowales?
To ja mam odwrotnie... Ciągle mogłabym spać. Ale u mnie to raczej z przemęczenia bo śpię max 6 godzin i wstaje w nocy bo moje najmłodsze dziecko jeszcze nie przesypia całej nocy.
A melatonina rzeczywiście może być pomocna ale nie wiem czy to wystarczy...
Na mnie nie działa ani nic na sen ani nic na ból. Jedynie sitdalud trochę usypia, ale to tak na spanie na fotelu :-). Neurolog mi powiedziała, że są takie ewenementy jak ja i nie bardzo da się z tym cokolwiek zrobić. Godzinę temu z rozpędu polknelam sobie sirdalud właśnie i teraz usypiam na stojąco. Nie wiem jak Wy, ale ja nieraz przez nieuwagę pomieszam leki ranne z wieczornymi. Albo idę zrobić kawę, a zamiast mleka wlewam herbatę z dzbanuszka. Są dni, w które robię coś głupiego i nie kontroluje tego niestety.
Ja tam miałam i bez sm, z roztrzepanie i pośpiechu
Akinom leków nie mieszam bo mam raczej tylko poranne ale ostatnio w pracy zamiast mleka wlewałam sobie wodę Oczko
Co do spania to ogólnie przesypiam ok 6 h jakiś czas temu miałam problem z zasypianiem a teraz zasnę szybciej ze zmęczenia ale ok północy się budzę bo muszę jeszcze takie tam rzeczy porobić ;(
Ale to jest też związane z tarczycą Smutny
a ja na przykład siedzę w pracy, i jakby mi postawili łóżko to bym zasnęła
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9