Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Najlepsze drinki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jakie polecicie dobre drinki? alkoholowe ale i bezalkoholowe?
(02-11-2023, 10:16)calour napisał(a): [ -> ]Jakie polecicie dobre drinki? alkoholowe ale i bezalkoholowe?
Po raz kolejny poruszasz temat nie do końca związany z tematyką forum. Proponuję wyszukać forum dot. drinków i tam znajdziesz odpowiedź. I po raz kolejny proszę o dostosowanie się do regulaminu, co pozostaje bez reakcji z Twojej strony. Następnym razem nałożę punkty karne.
Yasmina, ten wątek jest w dziale "Forum Chorych na stwardnienie rozsiane › Pozostałe › Porozmawiajmy - nie tylko o SM". Wydaje mi się, że drinki nie są SM :-)
Fruu, zobacz sobie inne watki kolezanki i wtedy ocen dlaczego Yasmina ostro reaguje. Moim skromnym zdaniem nie jest ona ani chora na sm, ani nie ma w najbliższym otoczeniu osoby chorej, a tematy, które porusza sa takie raczej z dupy, chociaż sama się kilka razy nabrałam.
(02-11-2023, 22:55)fruu napisał(a): [ -> ]Yasmina, ten wątek jest w dziale "Forum Chorych na stwardnienie rozsiane › Pozostałe › Porozmawiajmy - nie tylko o SM". Wydaje mi się, że drinki nie są SM :-)

Picie alkoholu przy sm jest niewskazane. Forum odwiedzają różne osoby, które mogą w niewłaściwy sposób odczytać sens dyskutowania na ten temat.
(03-11-2023, 09:15)yasmina napisał(a): [ -> ]
(02-11-2023, 22:55)fruu napisał(a): [ -> ]Yasmina, ten wątek jest w dziale "Forum Chorych na stwardnienie rozsiane › Pozostałe › Porozmawiajmy - nie tylko o SM". Wydaje mi się, że drinki nie są SM :-)

Picie alkoholu przy sm jest niewskazane. Forum odwiedzają różne osoby, które mogą w niewłaściwy sposób odczytać sens dyskutowania na ten temat.

Mimo wszystko, w tym miejscu, taki post nie jest przegięciem. W innym dziale owszem, ale nie w tym. A to jak to zostanie odczytane? Ech...
Z całym szacunkiem Fruu - taką podjęłam decyzję i proszę, abyś jej nie podważał/ku radości autorki postu/.
Podjęłaś decyzję i tyle. Szanuję ją, ale to nie znaczy, że powstrzymam się (teraz lub w przyszłości) od napisania czegoś, co uważam za słuszne.
Ok, ale nie w przypadku, gdy zwracam komuś uwagę, bo to przynosi odwrotny skutek i przyzwolenie na tego typu posty. Jeżeli nie zgadzasz się z moją decyzją możesz napisać na priv. Staram się wykonywać swoją pracę, jako Moderator i jak widzisz nie tylko mnie nie spodobał się post Calour. I mam nadzieję, że na tym zakończymy.
ja ten post także zgłosiłam, bo nawet jeśli jest w dziale 'porozmawiajmy nie tylko o SM' to według mnie nie powinien znaleźć się na tym forum. Nie widzę różnicy pomiędzy pytaniem o alkohol, a np. o papierosy ... + oczywiście użytkownik calour (ma tendencję do spamowania forum).
Stron: 1 2