Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Wybiłam zęby, zyskałam coś więcej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wczoraj w Boszkowie byliśmy na długim spacerze. Znaczy dla mnie długim, bo ledwie szlsm i ledwie wróciłam do ośrodka. No i stało się. Chciałam po powrocie posiedzieć na balkonie.  Byłam pewna, że próg minelam. Ale nie.  Z impetem poleciała na podłogę. Miałam bliskie spotkanie z kafelkami, a w  rezultacie dwie jedynki poszły i wyglądam jak po walce bokserskiej. Było kupę krwi, nie mogłam się pozbierać z podłogi,  ale do męża dotarło w końcu, że nie udaję. Zaczął mnie przepraszać za swoje dotychczasowe zachowanie i się najzwyczajniej w świecie rozplakal. Nawet padła propozycja szybszego powrotu do domu. Dla mnie bez sensu, bo jestem tylko poobijana. A od dzisiaj ma być w końcu pogoda i córka może w końcu popływać. A żeby było śmieszniej dentyste umówiłam sobie już w maju na 30 lipca ;-)
(20-07-2018, 05:14)Akinom napisał(a): [ -> ]Wczoraj w Boszkowie byliśmy na długim spacerze. Znaczy dla mnie długim, bo ledwie szlsm i ledwie wróciłam do ośrodka. No i stało się. Chciałam po powrocie posiedzieć na balkonie.  Byłam pewna, że próg minelam. Ale nie.  Z impetem poleciała na podłogę. Miałam bliskie spotkanie z kafelkami, a w  rezultacie dwie jedynki poszły i wyglądam jak po walce bokserskiej. Było kupę krwi, nie mogłam się pozbierać z podłogi,  ale do męża dotarło w końcu, że nie udaję. Zaczął mnie przepraszać za swoje dotychczasowe zachowanie i się najzwyczajniej w świecie rozplakal. Nawet padła propozycja szybszego powrotu do domu. Dla mnie bez sensu, bo jestem tylko poobijana. A od dzisiaj ma być w końcu pogoda i córka może w końcu popływać. A żeby było śmieszniej dentyste umówiłam sobie już w maju na 30 lipca ;-)

Wróżka normanie! Wygram w totka? Hmmmm? Kobieto ale masz przeżycia. Ale chyba reakcja męża zaskoczyła cie pozytywnie. Choć nie powinno dojść w ogóle do takiej reakcji. Mam nadzieje ze jakos lepiej sie zrobi w waszym związku. Ps. Ja w wieku 16 lat mialam super chlopaka, i chcialam go pocałować, tylko ze staliśmy na Gorce on wyzej mnie. On sie schyla ja chce sie podwyższyć stając na stopach i bach po jego jedynkach-ulamane. Tak sobie przypomniałam. Po 2 latach okropne rozstanie ale nie wypominal mi tego. Taka refleksja Uśmiech
To sie dentysta zdziwi bo pewnie myśli że na borowanie jakiegoś ubytku tylko idzieszOczko faktycznie zyskalaś coś więcejUśmiech nie ma tego złegoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
On mnie śmiechem zabije hahaha. Najgorsze jest to, że jeść nie mogę ;-)A dokładnie 13 miesięcy wcześniej wyłożylam się we własnym domu.