Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Kasia - Koza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Nazywam się Kasia, ale wszyscy mówią na mnie Koza. Choruję już kilka lat, biorę Avonex i raczej SM jest pod kontrolą. Do tego sporo czytam o naturalnych metodach zatrzymywania SM, niektóre testuję na sobie. Cieszę się, że trafiłam na to forum, mam nadzieję na wymianę doświadczeń.
Pozdrawiam wszystkich Uśmiech
Cześć Koza! Podziel się tymi naturalnymi sposobamiUśmiech Ja próbuję się wysypiać i wyeliminować gluten z diety (chociaż to sprawia, że czuję się trochę jak hipsterSmutny ale wiadomo, że nie zawsze się da. Dlatego jestem ciekawa Twoich metodUśmiech
Cześć Koza Uśmiech
Wymiana doświadczeń jest tym, co tu - na Forum - jest najważniejsze Uśmiech Tak, jak napisała Aleksandra - koniecznie napisz coś więcej o stosowanych metodach naturalnych.
Na pewno będę o nich dużo pisać Uśmiech
Cześć Kasiu \ Kozo Oczko
Dziel się doświadczeniami, po to jest to forum Uśmiech
Witaj na forum
Ja również jestem ciekawa tych naturalnych metod zatrzymywania SM. Koniecznie się podziel z Nami swoją wiedzą Uśmiech
Witaj Kasiu. Też jestem bardzo zainteresowany Twoimi naturalnymi metodami Uśmiech
Cześć Uśmiech