Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Hej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Pomimo tego stresu ciągłego i tak jakos daje rade pracuje sprzątam ćwiczę.. myślę ze nie dałabym rady tak funkcjonować gdybym naprawdę była chora
No zwłaszcza w te upały


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A ja w te upały jeszcze nad jeziorkiem pływam i śmigam na rolakch Duży uśmiech
Tylko pozazdrościćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziewczyny a pytanie teraz ale to akurat dla mojej mamy , wiecie może czy marihuana lecznicza pomaga? Opowiecie mi cos na ten temat?
(08-08-2018, 18:29)Pati21 napisał(a): [ -> ]Dziewczyny a pytanie teraz ale to akurat dla mojej mamy , wiecie może czy marihuana lecznicza pomaga? Opowiecie mi cos na ten temat?

Sama zastanawiałam się nad tym
(08-08-2018, 18:29)Pati21 napisał(a): [ -> ]Dziewczyny a pytanie teraz ale to akurat dla mojej mamy , wiecie może czy marihuana lecznicza pomaga? Opowiecie mi cos na ten temat?
Ja stosuję olejek cbd 2,5%. Moja neurolog mówiła że jest pomocny na spastyczność mięśni. Z tego co czytałam na innych stronach to jest najlepszy w stężeniu 30%, ale jest dla mnie za drogi. Biorę go już kilka miesięcy, na początku nie mogłam chodzić bo czułam taki opór jakby wiało 200km/h, teraz jest lepiej. Po pracy jak bolą mnie kolana to smaruję maścią końską chłodzącą i daje mi ulgę.
A jak ta spastycznosć sie objawia?
Nikt mi tego nie wytłumaczył ale z tego co czytałam to takie nieprawidłowe napięcie mięśni
(08-08-2018, 19:04)agica napisał(a): [ -> ]
(08-08-2018, 18:29)Pati21 napisał(a): [ -> ]Dziewczyny a pytanie teraz ale to akurat dla mojej mamy , wiecie może czy marihuana lecznicza pomaga? Opowiecie mi cos na ten temat?
Ja stosuję olejek cbd 2,5%. Moja neurolog mówiła że jest pomocny na spastyczność mięśni. Z tego co czytałam na innych stronach to jest najlepszy w stężeniu 30%, ale jest dla mnie za drogi. Biorę go już kilka miesięcy, na początku nie mogłam chodzić bo czułam taki opór jakby wiało 200km/h, teraz jest lepiej. Po pracy jak bolą mnie kolana to smaruję maścią końską chłodzącą i daje mi ulgę.

Z jakiejs konkretnej firmy? Ceny wysokie. Mala pojemność, duze stezenie a cena rozporowa
Stron: 1 2 3 4 5