Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Siema!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć, na imię mam Mateusz i przygarnąłem SM :3 mam 29 lat i przyjechałem do was z Poznania!

Zdiagnozowano w maju 2018. Zaczęło się od podwójnego widzenia w prawą stronę - po podaniu solu-medrolu wróciło wszystko do normy.
Od lipa dostaję Tecfiderę.

Drugi rzut mam teraz czyli wrzesień 2018 - odłączenie prawej ręki i nogi Oczko nie do końca nad nimi panuję więc pisanie idzie mi raczej powoli, całe szczęście to jest forum a nie chat rodem z początku '00 Duży uśmiech
Poznaniak wita PoznaniakaUśmiech

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Witaj Mateusz! Rozgość się na forum


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cześć Uśmiech  witaj w drużynie pierścienia.
Joł!

Tecfidera nie jest zła, więc nie martw się, że dwa miesiące po rozpoczęciu brania miałeś rzut. Daj jej czas do końca roku.

Swoją drogą, jak na świeżo zdiagnozowaną osobę -- podziwiam nastawienie!
Cześć, witaj na forum, też biorę tec, trzeba tak ze czterech miesięcy żeby zaczęła działać w pełni, poczekaj, zobaczysz z czasem poczujesz się dużo lepiejUśmiech
cześć Uśmiech
Hej Uśmiech ja też na Tec od kwietnia, ogólnie z czasem będzie dobrze Uśmiech powodzenia Uśmiech
(13-09-2018, 14:10)tio napisał(a): [ -> ]Cześć, na imię mam Mateusz i przygarnąłem SM :3 mam 29 lat i przyjechałem do was z Poznania!

Zdiagnozowano w maju 2018. Zaczęło się od podwójnego widzenia w prawą stronę - po podaniu solu-medrolu wróciło wszystko do normy.
Od lipa dostaję Tecfiderę.

Drugi rzut mam teraz czyli wrzesień 2018 - odłączenie prawej ręki i nogi Oczko nie do końca nad nimi panuję więc pisanie idzie mi raczej powoli, całe szczęście to jest forum a nie chat rodem z początku '00 :
Witaj wśród nas Uśmiech ja od maja zażywamTec i teraz dopiero widzę poprawe, tak że cierpliwie czekaj a będzie lepiej Uśmiech
Czołem Mateusz
Stron: 1 2