Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam piszę  bo muszę gdzieś wygadać. 
Moje problemy zaczęły się 2 miesiace temu bynajmniej tak myślę, zaczęło  się od mrowienie stóp i dłoni jak bym włożył  je do gorącej  wody i dziwnego ucisku w karku po 3 dniach mi przeszło, pozostało ciągle zmęczenie i szybkie meczenie miesni po niewielkim wysiłku i nadal uczucie ucisku  w karku,miesiąc spokoju i nagle od rano ból  prawego oka  wieczorem zaczął rozmazywać mi się obraz wizyta na SOR .Okulista wszystko w porządku, neurolog i tk też ok wypis że szpital budzę się rano wszystko wróciło do normy.
2 tygodnie spokoju zaczela się sztywnosc lewej nogi razem z bolesnymi skurczami przy chodzeniu, po tygodniu znów ból oka który trwa do dziś tym razem bez rozmazywania obrazu,boli za gałka  .W między czasie byłem u swojej Pani doktor wyniki krwi wszystko w porządku młody Bóg, przed weekendem dostałem tabletki na sztywnosc miesni ale je odrzucilem bo mój  żołądek nie wyrabiał, wyprosilem rtg kregoslupa idę jutro. Wspomniałem Pani doktor o SM  odpowiedziała tylko ze SM nie daje takich objawów w między czasie zaczęła się sztywnosc lewej ręki i bolesne skurcze ogólnie czuje jakbym lewa stronę miał słabszą gdy idę czasem ściąga mnie na lewo, sam niewiem co o tym wszystkim myśleć  jestem zarejestrowany do psychiatry ogólnie czuję się  coraz gorzej fizycznie i na umyśle.  Proszę  poradzić mi co mam robić czy iść samemu do neurologa czy po prostu leczyć się na głowę?
Hej! Wiem, ze to trudne, ale sprobuj sie nie nakrecac, to niczego nie zmieni.
Ja bym poszla do dobrego neuro (znanylekarz.pl), najlepiej specjalizujacego sie w SM. Bez rezonansu i badanii plynu mozgowo-rdzeniowego raczej nie dostaniesz diagnozy. W sm objawy tak szybko nie znikaja, ja z oczoplasu wychodzilam miesiac (biorac leki), a z zaburzen czucia 2 tyg (po serii zastrzykow).

I jesli mozesz, to uzywaj prosze przecinkow, bo taki blok tekstu trudno sie czyta ?

Powodzenia i daj znac jak sie potoczyla diagnostyka
Czesc!
Poszukaj dobrego neurologa.
Masz objawy ktore wystepuja w SM ale moze byc to zupelnie inna choroba.
Jak pisala speculum bez mri i badania plynu nikt nie postawi od tak diagnozy
Ps. Rob spacje jak piszesz tak dlugi post- oczy sie mecza
Dokładnie tak jak piszą dziewczyny, dobry neurolog, nawet prywatnie. Tak żeby Cię w razie potrzeby pokierował dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej, widocznie nie trafiłeś jeszcze na dobrego lekarza, który potraktował by Cię poważnie, dlatego dalej próbuj, najlepiej u neuro, który wie co to SM.
Na głowę to powinni się leczyć niektórzy lekarze, których mieliśmy zaszczyt poznać......

A widzę, że jesteś z ZG. Ja trafiłam do GW na Dekerta oddział neurologii, oni naprawdę mają doświadczenie w tej diagnostyce, a poza tym prowadzą program lekowy. a lekarze z oddziału przyjmują też w swoich gabinetach w mieście.