Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera odebranie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(03-11-2019, 23:31)agica napisał(a): [ -> ]Ja na ostatnim badaniu 1

Super
(03-11-2019, 23:19)Orchidea napisał(a): [ -> ]Dopuszcza się zmianę na inny lek w tej samej linii.Chyba,że stan się pogorszył do 4,5;pkt.Mam nadzieję że dobrze zapamiętałam.

Tak się zastanawiam ile macie pkt.Ja podczas rzutu 3 przy wypisie 2.

Ja 2,5 Uśmiech
1 - 1.5 Uśmiech
Super, fajnie że tak mało macie.Ja np nie umiem skakać na jednej nodze.Zaraz bym upadła.
Ja ostatnio miałam 2. Ciekawe co stwierdzą następnym razem z tymi moimi rękami...
(04-11-2019, 11:05)klaudia26 napisał(a): [ -> ]Ja ostatnio miałam 2. Ciekawe co stwierdzą następnym razem z tymi moimi rękami...

Kiedy masz kontrolny mri?
Ja mialam w sierpniu dwuroczny
Punktow nadal 2
Ale doszly nowe zmiany
Wiec troche wkurzona, zla, obrazona, smutna i zrezygnowana bylam przez chwile
No ale skoro pkt nie przybylo neuro kazal sie ogarnac bo nie widzi pogorszeni stanu mego, to narazie nie mysle o kolejnym mri
Poki co mnie znow stopy mrowia- ale u mnie to norma jak kichanie jak sie pieprz rozsypie?
Ja miałam 3,5 na początku programu, teraz mam 3
Może głupie pytanie ale o co chodzi z tymi punktami?mi nikt nie mówił nic na ten temat...
(04-11-2019, 14:47)Kaczucha napisał(a): [ -> ]Może głupie pytanie ale o co chodzi z tymi punktami?mi nikt nie mówił nic na ten temat...

EDSS, skala niepełnosprawności osób z sm, przy kwalifikacji musieli Ci to policzyć.  Takie bogatsze badanie neurologiczne, punktowaneOczko
(04-11-2019, 15:02)hela napisał(a): [ -> ]
(04-11-2019, 14:47)Kaczucha napisał(a): [ -> ]Może głupie pytanie ale o co chodzi z tymi punktami?mi nikt nie mówił nic na ten temat...

EDSS, skala niepełnosprawności osób z sm, przy kwalifikacji musieli Ci to policzyć.  Takie bogatsze badanie neurologiczne, punktowaneOczko

Dziękuję, sprawdzę toUśmiech
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11