Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Siniak na wardze :-)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tego jeszcze nie było. Wczoraj sięgałam po talerzyk. Nie wiem jakim cudem wysmyknal mi się z ręki i przywalil centralnie w środek górnej wargi. Pięknie spuchło, a dzisiaj elegancki siniak. Ma się ten talent :-)

Aaa żeby w porządku ;-)
Ja ostatnio przygryzlam dolna wargę przy jedzeniu, na całej długości. Bolało jakbym dostała w twarz, witaj w klubieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zdolne dziewuszki jestescieUśmiech, ja tez sie moge pochwalic ,
robilam dzieeciakom domowa krowke i w przyplywie lakomstwa ,oblizalam goraca lyzke ,pieknie usta mialam popazoneUśmiech
Cholerka, a myślałam, że tylko ja jestem oryginalna :-)
To teraz doszły eleganckie krwiaki na stopie i łokciu. Jutro zaczynam rehabilitację, to trzeba było zaliczyć podłogę. Palce u stopy się jakość tak dziwnie powykręcaly. Mam nadzieję, że po maści na stłuczenia przejdzie. Powoli jakoś tuptam, ale nie jest to zbyt komfortowe tuptanie.
Wszystko w końcu zejdzieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Okropne to jest. Człowiek nie zna dnia ani godziny :-) Fiku miku i gleba :-) ja lecę zawsze jak kłoda.
To mamy ze sobą coś wspólnego Oczko ja natomiast regularnie przygryzam sobie język podczas jedzenia Duży uśmiech

__________________
Ten artykuł jak ubrać dziecko jest super!