Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Konferencja "SM - i co z tego" we Wrocławiu - rejestracja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Właśnie rozpoczęliśmy zapisy na Konferencję "SM - i co z tego..." we Wrocławiu! Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. 

Weźcie ze sobą rodzinę lub bliskich. Wydarzenie skierowane jest także do osób zdrowych, które mają wśród bliskich osobę chorującą na SM lub chcieliby zwiększyć swoją wiedzę o chorobie. 

Konferencja odbędzie się 7 grudnia br. w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej (ul. Janiszewskiego 8, 50-372 Wrocław)

Zachęcamy do rejestracji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc - jest ona obowiązkowa dla Uczestników:

https://evenea.pl/event/sm/

Oczywiście Konferencja, jak wszystkie projekty Fundacji, jest bezpłatna.
Projekt został dofinansowany ze środków Gminy Wrocław.

Do zobaczenia!
Ile będzie trwała konferencja?
Skończy się około godz. 16
Zarejestrowana Uśmiech
BędęOczko
My też będziemy
Dziewczyny, a jakieś media będą?
Trudno powiedzieć. Tzn. na pewno będą zapowiedzi w mediach przed Konferencją. Natomiast namówienie dziennikarzy do wybrania się w sobotę na konferencję o takiej tematyce - nie jest zbyt łatwe... Oczko
Szkoda, w TV Wrocław jest program o zdrowiu pt. Zdrowiej. Może do nich jakoś dotrzeć. Powinni się zainteresować, w końcu we Wrocławiu działa PTSR i jest poradnia SM.
Kontaktowałam się już dużo wcześniej z niemal wszystkimi redakcjami z Wrocławia i okolic, z TVP Wrocław też. Co z tego ostatecznie wyniknie - zobaczymy. Uśmiech Wiem, że kilka Redakcji zapowie naszą Konferencję. Ale czy ktoś z dziennikarzy pojawi się 7 grudnia - trudno powiedzieć. Natomiast nawet jeśli - będzie to króciutki materiał czy relacja prasowa. Dlatego jeśli masz możliwość i chęć zapoznać się z całością - zapraszam 7.12 do Wrocławia. Uśmiech
Stron: 1 2