Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Jeszcze raz?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wracam no forum po długim czasie. Pojawiłam się tu się kilka miesięcy po diagnozie, gdy było ze mną bardzo źle. Nie chodziło o sprawy fizyczne, ale te psychiczne. Wydawało mi się, że świat się skończył, zachorowałam na depresję. Długo leczyłam się u psychiatry, za mną różne górki i doliny. Dziś jestem silniejsza. Dziś w końcu jestem szczęśliwa Uśmiech
Witaj ponownie! Dobrze że jest lepiej?
Hej. Super, że się zgłosiłaś po pomoc do psychiatry. Ja tego swego czasu nie zrobiłam i przez to pierwsze dwa lata choroby przeżyłam w jakiejś czarnej dziurze. Nie polecam nikomu. Cieszę się, że Ci się udało.
(22-09-2020, 01:03)burza napisał(a): [ -> ]Wracam no forum po długim czasie. Pojawiłam się tu się kilka miesięcy po diagnozie, gdy było ze mną bardzo źle. Nie chodziło o sprawy fizyczne, ale te psychiczne. Wydawało mi się, że świat się skończył, zachorowałam na depresję. Długo leczyłam się u psychiatry, za mną różne górki i doliny. Dziś jestem silniejsza. Dziś w końcu jestem szczęśliwa Uśmiech
Cieszę się, że wróciłaś. Wspaniale jest słyszeć, że jesteś szczęśliwa. 
Smutek , rozpacz zabierają nam wiele , czasem aż za dużo. Tym bardziej napełnia mnie radość, że znów na twojej twarzy jest uśmiech. Serce 
Witaj ponownie.
Witaj ponownie , miło Cię znów "uslyszec" Uśmiech