Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich, jestem tu nowa Smutny
Wróciłam dziś ze szpitala, 1.5 tyg temu zdretwiała mi nogą oraz ciało do pachy lewą strona. Trafiłam na sor następnie na oddział neurologiczny. Zrobiono mi MR głowy oraz odcinka szyjnego i w odcinku zyjnym mam zmianę 9x5x4 mm. Miałam punkcję ledzwiową(4tyg czekamy na wynik). Konsultacje okulistyczna, jest ok. Dostałam 3 dniowy lek Solu Medrol.
Bez wcześniejszych objawów. Nagle łup!
Witaj na pokładzie :-)
Witaj Justyno, zwykle diagnoza przychodzi właśnie "nagle łup". Jak się czujesz po solu?
(30-07-2021, 21:25)yasmina napisał(a): [ -> ]Witaj Justyno, zwykle diagnoza przychodzi właśnie "nagle łup". Jak się czujesz po solu?

Hej, wzięłam 3 i przyznam że średnio, mocno osłabiona...
(31-07-2021, 08:38)justyna88 napisał(a): [ -> ]
(30-07-2021, 21:25)yasmina napisał(a): [ -> ]Witaj Justyno, zwykle diagnoza przychodzi właśnie "nagle łup". Jak się czujesz po solu?

Hej, wzięłam 3 i przyznam że średnio, mocno osłabiona...

A objawy? Ustąpiły?
Piszesz że masz zmianę w odcinku szyjnym kręgosłupa, a głowa czysta?
(31-07-2021, 12:27)lutu_rsl napisał(a): [ -> ]
(31-07-2021, 08:38)justyna88 napisał(a): [ -> ]
(30-07-2021, 21:25)yasmina napisał(a): [ -> ]Witaj Justyno, zwykle diagnoza przychodzi właśnie "nagle łup". Jak się czujesz po solu?

Hej, wzięłam 3 i przyznam że średnio, mocno osłabiona...

A objawy? Ustąpiły?
Piszesz że masz zmianę w odcinku szyjnym kręgosłupa, a głowa czysta?

W rezonansie wyszło że głowa czysta, natomiast jest zmiana 9x5x4mm w rdzeniu kręgowym z prawej strony. Mam zdretwiałą lewą stronę, puki co nie ustępuje ;(
Mam wrażenie że jest gorzej. Bo jestem poprostu słaba. A tak nie było zanim nie podali mi tego Solu... ;(
Witaj ?
Postawili ci diagnoze sm na podstawie jednej zmiany?

Jeśli chodzi o solu to ja też jestem zawsze po nim bardzo słaba. A efekty nie zawsze widać od razu. Czasami trzeba trochę poczekać.
(01-08-2021, 12:51)klaudia26 napisał(a): [ -> ]Witaj ?
Postawili ci diagnoze sm na podstawie jednej zmiany?

Jeśli chodzi o solu to ja też jestem zawsze po nim bardzo słaba. A efekty nie zawsze widać od razu. Czasami trzeba trochę poczekać.

Wydaje mi się ze na podstawie tej zmiany oraz dolegliwości, nic mi nie przeszło nadal mam lewą stronę "zdretwiałą" wrażliwa na zimno i ciepło. I powie szczerze czuje się coraz gorzej. Nie mogę wstać z łóżka. ;(
Daj sobie czas, ciągle o tym myślisz i się zamartwiasz, spróbuj się wyluzować, wiem, że łatwo powiedzieć, ale złe nastawienie nie pomaga, wiem z autopsji Oczko a co do solu to ja zawsze na efekty musiałam czekać i to długo. Wiem, że jest ciężko, ale trzymaj się, będzie lepiej Uśmiech
(01-08-2021, 14:20)sylwia9118 napisał(a): [ -> ]Daj sobie czas, ciągle o tym myślisz i się zamartwiasz, spróbuj się wyluzować, wiem, że łatwo powiedzieć, ale złe nastawienie nie pomaga, wiem z autopsji Oczko a co do solu to ja zawsze na efekty musiałam czekać i to długo. Wiem, że jest ciężko, ale trzymaj się, będzie lepiej Uśmiech
Dziękuję, jestem wrakiem człowieka... wchodzę tu co pół h sprawdzam może ktoś coś napisze ?‍♀️ 
Po jakim czasie ustąpiły odrętwienia? I po jakim czasie mogę poczuć się lepiej. Wiem że to wróżenie z fusów bo każdy jest inny organizm. Ale wykańcza mnie to...
Stron: 1 2