Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć,
jestem na etapie diagnozowania. Bardzo dużo typowych objawów SM, które nie ustępują już od roku i 4 wykonane rezonanse bez zmian demielinizacyjnych. Wydaje mi się, że z opisem mogło być coś nie tak. Jestem z Trójmiasta, czy ktoś z Was byłby w stanie polecić mi dobrego neurologa z Pomorza? Byłabym bardzo wdzięczna, bo na razie odbijam się od ściany, a objawy nie mijają. Pozdrawiam wszystkich, którzy czytają tego posta Uśmiech
Hej. Jestem z Pomorza leczę się w Gdańsku. Trafiłam tam na Witolda Sołtana. Świetny lekarz. Najpierw byłam u Doktora prywatnie ( tomed w Sopocie) a później już poprowadził mnie w szpitalu ( Zaspa) na diagnostyce.Zdiagnozowana od roku i co 3 miesiące wizyta kontrolna i leki. Niedługo czeka mnie rezonans i zobaczymy czy leki odpowiednio działają.
(13-12-2021, 10:33)Natalia natka napisał(a): [ -> ]Hej. Jestem z Pomorza leczę się w Gdańsku. Trafiłam tam na Witolda Sołtana. Świetny lekarz. Najpierw byłam u Doktora prywatnie ( tomed w Sopocie) a później już poprowadził mnie w szpitalu ( Zaspa)  na diagnostyce.Zdiagnozowana od roku i co 3 miesiące wizyta kontrolna i leki. Niedługo czeka mnie rezonans i zobaczymy czy leki odpowiednio działają.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i polecenie swojego lekarza. Życzę Ci, aby leki zadziałały i rezonans nie wykazał nowych zmian. Trzymaj się! Uśmiech