Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Diagnoza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
No właśnie to jest tu właśnie - gdzie jesteśmy w tym wątku... IwOna jesteś zakręcona Duży uśmiech
Czyżby nam się Iwona zgubiła w poszukiwaniu własnego wątku? Duży uśmiech /jak ja nie lubię tego określenia/ Zły
(01-03-2022, 20:20)yasmina napisał(a): [ -> ]Czyżby nam się Iwona zgubiła w poszukiwaniu własnego wątku? Duży uśmiech /jak ja nie lubię tego określenia/ Zły

Nie lubisz określenia WĄTEK?
Nie miałam internetu, temu nie pisałam. Jaki zaś wątek? (:Ja pisze na telefonie, takż chyba stąd niejasności
(02-03-2022, 08:58)e-smka napisał(a): [ -> ]
(01-03-2022, 20:20)yasmina napisał(a): [ -> ]Czyżby nam się Iwona zgubiła w poszukiwaniu własnego wątku? Duży uśmiech /jak ja nie lubię tego określenia/ Zły

Nie lubisz określenia WĄTEK?
Nie lubię, wolę temat. Tak jakoś mam. Na innym forum, gdzie byłam Modką rzadko używałam tego słowa, a miejsca, gdzie przedstawiali się gracze nazywano domami  Duży uśmiech  /ewent.synonimy/.
-----------------------------------------------------------------------
Iwonka, nieważne skąd piszesz, ważne żebyś znalazła drogę do domu, czyli główny temat Przedstaw się, a potem twój temat/wątek Diagnoza.
Stron: 1 2 3 4 5