Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Dzień dobry wszystkim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Też dołączam, świeżo po diagnozie.
Cześć to może napisz coś więcej... Jak się czujesz, jakie były objawy?
(01-03-2022, 13:33)Bubka napisał(a): [ -> ]Cześć to może napisz coś więcej... Jak się czujesz, jakie były objawy?

W grudniu miałem rzut choroby, w styczniu szpital, leczenie Solu Medrolem. Było bardzo źle, nie mogłem chodzić. Zaczęło się rok temu od infekcji covid, lekkie zawroty głowy, nic szczególnego. Teraz jest tak sobie, jeżdżę już samochodem, biorę leki i staram się jakoś funkcjonować. Za miesiąc znowu szpital i zobaczymy co dalej. Pozdrawiam
Witaj Piotrze Uśmiech
(01-03-2022, 15:49)e-smka napisał(a): [ -> ]Hej,
Jakie leki bierzesz?

Medrol 16mg
To jest chyba steryd w tab. Piotrze a dlaczego za miesiąc znowu szpital?
Taki lek dostałem po wyjściu ze szpitala, dzwonili że są już wszystkie wyniki badań i jest to SM, czekam na polecony. Za miesiąc szpital w celu ustalenia dalszego leczenia, dopiero wtedy będę objęty programem i tak na prawdę dopiero się zacznie. Póki co l4 od polowy listopada.
Piotrze a co ma się wtedy zacząć? przecież nie będą obcinać Ci żadnych kończyn. Normalnie trzeba funkcjonować ,sm to nie koniec świata. Zmieni się to, że będziesz regularnie jeździł po leki i regularnie je przyjmował.
Wiem, dziękuję. Napisałem że się zacznie bo chodziło o tą procedurę. Dla mnie najważniejsze było żeby zacząć znowu jeździć samochodem, teraz żeby wrócić do pracy. W szpitalu nic złego nie będzie tylko badania. Branie leków to żaden problem i nic strasznego.
Będziesz jeszcze jeździł. Ja jak miałam rzut to siadło mi na nogi i nie mogłam jeździć. W sumie to też za bardzo nie mogłam chodzić. Po solu wszystko przeszło.
Stron: 1 2