Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Czesć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich, zarejestrowałem sie tutaj aby czasem pogadać o naszej chorobie może czegoś się dowiedzieć Uśmiech

A wszystko zaczeło się niepozornie, pierwszy rzut mialem 5 lat temu lecz lekarze w szpitalu powiatowym nic nie powiedzieli co to mogło być a jedynie czy używam kropli do oczu i żebym sprawdził ich datę, ale teraz rzut był o wiele powazniejszy gdy poszłem do pracy na zmianę nocną, popracowałem możę godzinę i czułem potężne osłabienie dosłownie zostałem prawostronnie sparaliżowany i nie byłem w stanie mówić i zabrała mnie karetka gdzie pierwsze co usłyszałem to podejrzenie wylewu ale że mam 28lat to było dziwne dla lekarzy, no i w szpitalu w Bydgoszczy przeprowadzili szereg badań włącznie z punkcją i chyba 4ma RM i uslyszałem wstępną diagnozę podejrzenie SM i czekaja za wynikami z punkcji i przy nastepnej wizycie to było pewne gdy mieli wyniki badań z kliniki w Poznaniu, borelioza zostala wykluczona a potwierdzone SM i mój przypadek był dość "specyficzny" nie pytajcie mnie dlczego ale ma tyle interesujacy że był wart omówienia mojego przypadku na uniwersytecie przez panią profesor z studentami, i oczywiście nie tylko omówiony ale i przebadany przez studentów jako że dłonie mam uszodzone od pracy (lewa dłoń odciete jedno ścięgo kcuka, prawa dłoń nadciete ściegno, tętnicę, oraz nerw nadgarstka hehe, wyciety kawałek oka mam bliznę) 

Mówili mi ze jestem jednym z niewielu mężczyzn chorych na SM więc Cześć!
Cześć :-)
Skoro ci tak mówili to pozwól, że poczuję się wyjątkowo :-D
(02-02-2023, 22:24)fruu napisał(a): [ -> ]Cześć :-)
Skoro ci tak mówili to pozwól, że poczuję się wyjątkowo :-D

No widzisz jake my rodzynki Duży uśmiech
Cześć Mati Uśmiech A jesteś w programie? jak się teraz czujesz. Kurczę trochę masz niebezpieczną pracę. Uważaj na siebie.
Witaj Mati! Rozgość się Uśmiech
Witaj Uśmiech Hmm również czuję się wyjątkowo Uśmiech
Witaj w gronie samych wyjatkowych  Uśmiech Anioł Serce
Hej Mati, rozwalił mnie tekst lekarza o kroplach do oczu i sprawdzeniu daty Duży uśmiech
Yasmina, lekarze sa bardzo kreatywni czasami  Duży uśmiech
Ten szpital powiatowy jest okreslany przez mieszkańców tego miasta pieszczotliwie jako "rzeźnia" w programie lekowym jestem od grudnia czuje się już lepiej, dalej pracuje t lecz na innym stanowsku i na innych warunkach czyli na stacjizasypowej obslugiwanej komputerowo Uśmiech

Może mnie kojarzycie z TVNu konkretniej z programu Uwaga

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/kl...51,ns.html

Tutaj pracuje, mogę tylko tyle pokazać z racji na klauzulę mni obowiązujacą https://youtu.be/l_5wHQKoTYI