Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Moderator
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Od dłuższego czasu obserwuję brak zainteresowania/niestety/ sprawami forum przez moderatora, który powinien pilnować porządku, usuwać posty nie związane z tematyką, reagować na nasze uwagi i prośby/vide usuniecie konta/. Nie jesteśmy tu przypadkowo, wszyscy zmagamy się z naszą chorobą, znaleźliśmy miejsce, gdzie możemy porozmawiać, pośmiać się, wyżalić, poszukać pomocy, dobrej rady itd. Ale na pewno nie jest to forum rozrywkowe w stricte tego słowa znaczeniu i posty, które nie dot. tej tematyki powinny być usuwane, szczególnie w języku obcym, powtórzone kilkakrotnie i dot. zarabiania w kasynach. Wiele lat byłam moderatorem na forach społecznościowych i związanych z grami i zawsze traktowałam swoją „pracę” bardzo poważnie, a tu…nawet nie wiemy kto jest moderatorem. Monika była ostatnio chyba w październiku 2022, to w takim razie kto jest teraz? Znalazłam kogoś kto przedstawia się jako „Admin” i ostatnio był w marcu tego roku. To chyba nie tak powinno działać.
Racja. Zgadzam się. Nikt się ostatnio nie interesuje, a jesteśmy zasypani syfem!
Na dole forum jest kontakt. Napisałam wiadomość, ale gdzie ona dojdzie i czy ją ktoś odczyta to się okaże.
to jakiś bot raczej - jak zwrócicie uwagę dodaje wiadomości od rana dokładnie co 4 minuty ... i obawiam się, że nie przestanie/nie zostanie wyłączony więc jeśli moderator nie zareaguje wiemy w jakim stanie przywitamy jutro forum Smutny
Wysłałam na priv wiadomość do admina i uwierzcie...starałam się być bardzo kulturalna, bo najchętniej wyjechałabym z tekstem, który nadawałby się w całości do wypikania. Bardzo nie lubię braku odpowiedzialności, jeżeli ktoś zostaje moderatorem to musi zdawać sobie sprawę z tego, ze to jest praca, a każda praca to odpowiedzialność i poświecenie swojego czasu.
Byłam modką na forum gry, bardzo wymagającym, mieliśmy dyżury, byłam świadoma, że czy weekend czy święta - zawsze ktoś z modów musiał być. Tutaj jest zupełnie inna sytuacja, inne forum, po prostu nie rozumiem, jak ktoś podejmuje się bycia modem, a potem udaje, że go nie ma/delikatnie to określiłam/.
tak, cały dzień już to trwa, a każdy ma wyrąbane ... nie rozumiem dlaczego nikt z obecnych moderatorów nie wystawi ogłoszenia na forum, że szukają nowych osób do wykonywania tych obowiązków skoro nie mogą/nie czują się na siłach/nie chcą/nie mają czasu na tę pracę.
Już kiedyś chyba Monika zamieściła taka informację. Chodziło o rozpoczęcie fundacji i że szukają osób które zajęły by się forum. Temat się jakos urwał.
Napisałam do fundacji na Messengera. Może tam ktoś coś ruszy
Przepraszam za zamieszanie. Już usunęłam spam, który się w ostatnich godzinach pojawił. Do końca miesiąca uporządkujemy wcześniejsze treści, które nie zostały zmoderowane. Wrócimy też do kwestii dodatkowych moderatorów, żeby sytuacja nie powtarzała się w przyszłości. Jeszcze raz przepraszam!
Ważne, że to już jest ogarnięte
Stron: 1 2 3 4 5