Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Nowy lek na SM - obiecujące wyniki badan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pytałem już kiedyś o ten lek na forum. Bez odpowiedzi.
Nie wdając się w szczegóły - rezultaty jego stosowania w badaniach okazały się imponujące. W Polsce chyba nie rozpoczęto jeszcze nawet procedury rejestracyjnej. A będzie z tym lekiem problem, ze względu na cenę oczywiście.
Wczoraj czytałem o tym leku: http://www.roche.com/investors/updates/i...-09-14.htm (po angielsku)
(15-09-2016, 11:41)le Fer napisał(a): [ -> ]Pytałem już kiedyś o ten lek na forum. Bez odpowiedzi.
Nie wdając się w szczegóły - rezultaty jego stosowania w badaniach okazały się imponujące. W Polsce chyba nie rozpoczęto jeszcze nawet procedury rejestracyjnej. A będzie z tym lekiem problem, ze względu na cenę oczywiście.

Le Fer ja natknęłam się na ten artykuł kilka dni temu dlatego wstawiłam link. Wcześniej też  nic o nim nie wiedzialam. Zdaje sobie sprawę, ze zanim u Nas się pojawi upłynie sporo czasu ale cieszy mnie to, że medycyna idzie do przodu i juz osiągają coraz lepsze  wyniki w leczeniu, może kiedyś znajda lek który będzie miał 100% skuteczność  Uśmiech
Właśnie pojawiła się odpowiedź na moim wątku o Ocrelizumabie
(16-09-2016, 16:24)le Fer napisał(a): [ -> ]Właśnie pojawiła się odpowiedź na moim wątku o Ocrelizumabie

Widziałam Uśmiech Tez jestem ciekawa jak Mmf czuje się po tym leku. Mam nadzieje ze się odezwie.