Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Badanie na obecność metali we krwi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Uśmiechchciałam zrobić sobie badania czy nie mam zbyt dużo metali we krwi.czytałam ,że to nam szkodzi.chciałam sprawdzić lit i tego typu.nigdy nie miałam tego sprawdzane.czy orientujecie się w temacie co mogę sprawdzić konkretnie i jaki lekarz da mi na to skierowanie?
cześć, te metale szkodzą chyba wszystkim, nie tylko nam, z tego co wiem to bada się włosy, np. autystycy nie mają rtęci we włosach, z krwi pewnie też można, ale jak to zbadać to pojęcia nie mam
(04-04-2017, 15:47)hela napisał(a): [ -> ]cześć, te metale szkodzą chyba wszystkim, nie tylko nam, z tego co wiem to bada się włosy, np. autystycy nie mają rtęci we włosach, z krwi pewnie też można, ale jak to zbadać to pojęcia nie mam

Uśmiech dzięki.i nikt już więcej nic nie wie na ten temat? Uśmiech
zapytaj lekarza rodzinnego, pewnie powie Ci dokładnie do jakiego lekarza iść, no i da skierowania, mój rodzinny dość chętnie mnie wysyła na badania, albo do odpowiedniego lekarza
(05-04-2017, 16:02)hela napisał(a): [ -> ]zapytaj lekarza rodzinnego, pewnie powie Ci dokładnie do jakiego lekarza iść, no i da skierowania, mój rodzinny dość chętnie mnie wysyła na badania, albo do odpowiedniego lekarza

Uśmiech mój rodzinny nie.najlepiej nic nie chcieć o nic nie pytać.już pytałam .odp tylko prywatnie.i po co mi to ,że za dużo w internecie się naczytałam.taka odp.i jak tu o coś prosić? Uśmiecha czlowiek chce już wszystko sprawdzić
a z neurologiem rozmawiałaś o tym?

http://www.revitum.pl/test-obciazen-organizmu.html/
(05-04-2017, 16:10)hela napisał(a): [ -> ]a z neurologiem rozmawiałaś o tym?

http://www.revitum.pl/test-obciazen-organizmu.html/

Tak.też nie uzyskałam dobrej odp.byłam taka zbyta raczej.zapytał po co mi to i dalej nic.
Poczytałam o tym teście .Na moją kieszeń zbyt drogie.
Chciałabym na nfz się dostać.ale nie wiem gdzie się pokierować .
Cześć wam!
Tak się wczytuję w wasza dysputę i zachodzę w głowę :
1)Po co Wam to badanie?!
2)Odczuwacie nadmiar jakiegoś metalu w swoim organizmie?!
3)Macie jakieś niepokojące objawy?!
Nic prostszego jak opowiedzieć o złych reakcjach swojego organizmu lekarzowi i zaufać mu albo go zmienić na takiego któremu się ufa!
Nigdy nie leczyć się samemu!
Zmorą każdego medyka jest leczenie "lekarza"!
Najsłuszniej jest zostawić tę kwestię ludziom kompetentnym, wykształconym i znającym się na TYM
Nie wystarczy podstawowe schorzenie?!
Pozdrawiam?!
P.s.
Zapodajcie sobie na wiosnę jakiś detoks, odtrujcie organizmy(jest wiele sposobów w necie na odtrucie organizmu).
Pozdrawiam Wykrzyknik
cześć Yazon, ja wytrwale piję soczki warzywne, tak z pół litra codziennie w ramach detoksu, takie badanie zrobiłabym chyba z ciekawości tylko. Fakt mnie poprzedni lekarz rodzinny też zbywał, nawet za bardzo nie patrzył na mnie w trakcie wizyty i bardzo zdziwiony był jak chciałam skierowanie na rtg kręgosłupa, z którym trafiłam do dobrego ortopedy a od niego do neurologa. A tak naprawdę to ten rodzinny powinien się od razu zorientować że, mi się neurologia sypie zamiast mi tłumaczyć że, wyniki mam dobre. Jednak w całym tym zamieszaniu znaleźć dobrego lekarza to podstawa, a z drugiej strony organizmowi warto pomóc, nie leczyć się samemu, ale np. wyeliminować z diety coś co na nas źle wpływa, zacząć się lepiej odżywiać itp.
(05-04-2017, 17:51)hela napisał(a): [ -> ]cześć Yazon, ja wytrwale piję soczki warzywne, tak z pół litra codziennie w ramach detoksu, takie badanie zrobiłabym chyba z ciekawości tylko. Fakt mnie poprzedni lekarz rodzinny też zbywał, nawet za bardzo nie patrzył na mnie w trakcie wizyty i bardzo zdziwiony był jak chciałam skierowanie na rtg kręgosłupa, z którym trafiłam do dobrego ortopedy a od niego do neurologa. A tak naprawdę to ten rodzinny powinien się od razu zorientować że, mi się neurologia sypie zamiast mi tłumaczyć że, wyniki mam dobre. Jednak w całym tym zamieszaniu znaleźć dobrego lekarza to podstawa, a z drugiej strony organizmowi warto pomóc, nie leczyć się samemu, ale np. wyeliminować z diety coś co na nas źle wpływa, zacząć się lepiej odżywiać itp.

Ja mam jakiś metaliczny posmak w buzi długi już czas.

hej Uśmiechczekam na wizytę do neurologa.
Mam w głowie ogniska 30 mm na 32 mm.macie też takie ?czy to są duże?grożne?
sztuk ok 20.
nie wiem czy to bardzo jest żle?
Stron: 1 2