Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Witajcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie, mam na imię Marta, mam 25 lat. Uśmiech  Jestem nowo zdiagnozowana. Wszystko zaczęło się w listopadzie, drętwienia, mrowienia, zawroty głowy, brak równowagi- szpital, rezonans,punkcja, 5 kroplówek solu medrol. Miałam też podejrzenie tocznia, ponieważ miałam przeciwciała średnio dodatnie. W styczniu leżałam na reumatologii w Elblągu i wszystkie badania wykluczyły tocznia. Więc diagnoza padła na SM. Smutny  

ZapiszZapisz
Cześć Marta. Przede wszystkim - głowa do góry. Stres i smutki nie pomagają w naszej chorobie.
Powodzenia z leczeniem Tecfiderą! Uśmiech
cześć Marta_L Uśmiech
Czesc Marto, imienniczko! Duzo zdrowia i powodzenia z Tecfidera Uśmiech
Marta będzie dobrze
Cześć Marta Uśmiech czytałam ze leżałas w szpitalu w Elblągu. Czy możesz powiedzieć w którym szpitalu się leczysz ?
Cześć Marta!
W tych przedświątecznych dniach życzę Ci "Zdrowego, bez skutków ubocznych, bezsmakowego łykania Tecfidery"
Alleluja i do przodu! Duży uśmiech
Witaj na forum Uśmiech na pewno znajdziesz tu wiele ciekawych informacji. Życzę powodzenia w pierwszych krokach leczenia tecfidera Uśmiech
(11-04-2017, 18:51)Joanna napisał(a): [ -> ]Cześć Marta Uśmiech czytałam ze leżałas w szpitalu w Elblągu.  Czy możesz powiedzieć w którym szpitalu się leczysz ?

Cześć  Uśmiech jestem z Działdowa i to właśnie tu się leczę Uśmiech Do Elbląga trafiłam ponieważ w moim mieście nie ma dobrych reumatologów i lekarze z neurologii polecili właśnie Elbląg Uśmiech Tam leżałam w szpitalu wojewódzkim Uśmiech
(11-04-2017, 23:04)Marta_L napisał(a): [ -> ]
(11-04-2017, 18:51)Joanna napisał(a): [ -> ]Cześć Marta Uśmiech czytałam ze leżałas w szpitalu w Elblągu.  Czy możesz powiedzieć w którym szpitalu się leczysz ?

Cześć  Uśmiech jestem z Działdowa i to właśnie tu się leczę Uśmiech Do Elbląga trafiłam ponieważ w moim mieście nie ma dobrych reumatologów i lekarze z neurologii polecili właśnie Elbląg Uśmiech Tam leżałam w szpitalu wojewódzkim Uśmiech

Bylam ciekawa ponieważ ja leżałam juz kilkakrotnie w szpitalu w Elblągu, tez w Wojewódzkim, tylko na neurologii i tutaj tez się lecze. Kiedy jeżdżę po leki, spotykam innych chorych i często wspominam o Naszym forum. Myślałam, że może jesteś jedną z tych osób Oczko mam nadzieje, ze forum będzie pomocne, pytaj się i w miarę Naszych możliwości i wiedzy, pomożemy Uśmiech
Stron: 1 2