Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Dzień dobry Wszystkim :-)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, 
nazywam się Karolina. Mam 31 lat i od 7 choruję na SM. 
Zaczęło się od zapalenia nerwu wzrokowego, gdzie przy hospitalizacji wmawiano mi, że jestem za młoda na SM ;-) 
Przez następne 6 miesięcy miałam 3 rzuty, a potem przystąpiłam do badania klinicznego i zapomniałam o chorobie :-)
W 2014 roku leczenie się zakończyło, a pół roku później skończyło się "rumakowanie" ;-)
Od maja 2015 byłam na L4 i zasiłku rehabilitacyjnym. Miałam spokój, przyjmowałam witaminę D i pochłaniałam zielone warzywa i we wrześniu 2016 wyniki rezonansu zadziwiły mojego lekarza tak bardzo, że nie wierzył mi, że nie brałam udziału w żadnym nowym programie lekowym. 
I żeby nie było za nudno, miesiąc temu miałam kolejny rzut. Nowe aktywne ognisko. Niewspółpracująca ze mną prawa strona ciała. 
Od tygodnia jestem na Tecfidera. 
Tyle puki co o mnie :-) Witam wszystkich serdecznie :-)!!
WitajUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
(28-09-2017, 15:27)hela napisał(a): [ -> ]WitajUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uśmiech
Witaj Karcia!
Cześć imienniczko mojej córki.
Powodzenia z leczeniem
Cześć Karcia Uśmiech
Cześć Oczko
Cześć Karolina Uśmiech Miło, że do Nas dołączyłas i mam nadzieje, ze podzielisz się z Nami swoimi doświadczeniami Uśmiech
Witaj Karolina  Oczko
Cześć Karcia. Może napiszesz coś więcej o tym, jak wygląda udział w badaniu klinicznym? Pewnie wielu osobom, które dostają propozycję takiego badania przydadzą się informacje od kogoś, kto ma za sobą takie doświadczenie. Jak przebiega kwalifikacja, zasady badań kontrolnych, perspektywy dalszego leczenia po zakończeniu badania itp. Wiadomo, że poszczególne badania różnią się miedzy sobą, ale im więcej różnych doświadczeń, tym lepiej! Uśmiech
Powodzenia z Tecfiderą! Uśmiech
Stron: 1 2