Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót do programu lekowego (II linia - Gilenya) po ciąży - sprzeczne informacje
#21
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! UWAGA, UWAGA, UWAGA!!! Uśmiech

Dzwonili do mnie dzisiaj z Polskiego Towarzystwa SM w Warszawie - widzieli już nowy program (od 1.09 wejdzie w życie) i ustalenia Ministerstwa Zdrowia - dzięki mojej burzy został dodany zapis o powrocie kobiet po porodzie bez potrzeby ponownej kwalifikacji również do leków II linii, w tym Gilenyi! Udało się! Ale super wiadomość! Duży uśmiech Duży uśmiech
Odpowiedz
#22
Elsie super wiadomość
Odpowiedz
#23
Super wiadomośćUśmiech  wszystkie przyszedłem sm-owe mamy mogą spać spokojnieUśmiech
Odpowiedz
#24
Nie wiem, czy mam ze szczęścia się śmiać, czy płakać, więc robię wszystko naraz Duży uśmiech
I pomyśleć, że taki mój mały, niczego jeszcze nieświadomy synek przyczynił się do tak wielkiej zmiany w Polsce hehe Oczko Oczko
Odpowiedz
#25
Elise super wiadoność rewolucjonistko nasza Oczko
Odpowiedz
#26
Wspaniałe wieści! Uśmiech Przekaż od nas wszystkich gratulacje Synkowi, że ma taką dzielną i waleczną Mamę! Uśmiech
Odpowiedz
#27
Nie dziwie się reakcji. Gratulacje kochana. Uśmiech Od razu we wrześniu chcesz wrócić do leczenia?
Odpowiedz
#28
Dziękuję dziewczyny za miłe słowa i Wasze wsparcie! Uśmiech

Reni, powiem Ci, że jeszcze do dzisiaj byłam psychicznie nastawiona na czekanie w kolejce, ponowną kwalifikację i karmienie w tym czasie piersią...
Teraz sytuacja się zmieniła. Pamiętam, jak odstawiłam leki na kilka miesięcy (4-5) przed staraniem się o dziecko i miałam w tym czasie 2 rzuty (lekkie, ale jednak, bo w dalszym ciągu pozostawiłam "bez osłonki" 2 aktywne od kilku lat ogniska - jak przyjmowałam leki, to one sobie spokojnie siedziały cicho...). Nie wiem, czy jest sens teraz ryzykować odkładanie leku - zwłaszcza, że po cesarskim cięciu i tak moja laktacja nie powala, życie... Smutny
Jak na dniach lekarze dowiedzą się o decyzji Ministerstwa Zdrowia, żebym miała podkładkę informacyjną, to udam się do szpitala do mojej pani neurolog - zobaczymy, jak szybko wszystko się potoczy.
Odpowiedz
#29
Elsie wspaniałe wieści Uśmiech gratuluję wytrwałości w walce Uśmiech
Odpowiedz
#30
Elsie to cudowna wiadomość Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości