Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Hej ktoś się leczy w Łodzi ? - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Ogólne (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-1.html)
+--- Dział: Przedstaw się (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-4.html)
+--- Wątek: Hej ktoś się leczy w Łodzi ? (/thread-2130.html)



Hej ktoś się leczy w Łodzi ? - renata1026 - 14-08-2019

Witajcie, 
Chciałam spytać,czy ktoś z Was leczy się w mieście Łódz  ? 

Skierowano mnie do Uniwersytecki Szpital kliniczny nr 1 w Łodzi - do doktor Agaty Walczak. Może ktoś miał styczność z P.doktor ?


RE: Hej ktoś się leczy w Łodzi ? - JustynaS - 14-08-2019

(14-08-2019, 14:35)renata1026 napisał(a): Witajcie, 
Chciałam spytać,czy ktoś z Was leczy się w mieście Łódz  ? 

Skierowano mnie do Uniwersytecki Szpital kliniczny nr 1 w Łodzi - do doktor Agaty Walczak. Może ktoś miał styczność z P.doktor ?

Ja się leczęUśmiech Dojeżdzam z Warszawy, uważam że warto. Mam inną Panią Neurolog, ale z tego co wiem wszyscy zajmujący się sm są ok, pacjenci sobie chwalą. Sam szpital jest obskurny, czekanie na leki nie jest przyjemnością, ale to nie jest najważniejsze. Lekarze są kompetentni i na bieżąco z badaniami naukowymi. Mają wszystkie leki, oba programy i na leczenie nie czeka się długo. Po moich przygodach z lekarzami w Warszawie - bardzo polecam.


RE: Hej ktoś się leczy w Łodzi ? - Kaczucha - 14-08-2019

Zgadzam sie z Justyną. Też sie tam lecze i bardzo polecam. Kolejki do programu lekowego nie ma, lekarze kompetentni. Szpital ten to najwyższa półka jesli chodzi o leczenie sm w Łodzi (tak mi powiedziala neurolog, kiedy byłam prywatnie zanim zaczela sie moja przygoda z sm).