Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
dzień dobry - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Ogólne (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-1.html)
+--- Dział: Przedstaw się (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-4.html)
+--- Wątek: dzień dobry (/thread-2563.html)



dzień dobry - queenbee - 01-07-2020

Dzień dobry Państwu, kłaniam się nisko!

Nadszedł ten dzień, kiedy przyszło mi napisać mój pierwszy post na tym forum. W związku z tym, tak jak obiecałam w założonym wcześniej wątku, przedstawiam się Państwu. 
Mam 28 lat i od stycznia 2018 zdiagnozowane SM. Skąd się u mnie wzięło? Cóż, mogę odpowiedzieć słowami Zenka Martyniuka "jak do tego doszło nie wiem..." Duży uśmiech
W każdym razie, od dwóch lat jestem leczona w jednej z podkarpackich placówek, przyjmuję betaferon. Samą chorobę znoszę dość dobrze. Czasem aż za dobrze, bo gdyby nie apka w telefonie i chłopak, który przypomina mi "kochanie, dzisiaj zastrzyk" chyba zapomniałabym o niej zupełnie Nieśmiały Staram się normalnie żyć, nie za wiele myśleć na temat SMu. Zdaję się na opiekę i zdanie lekarzy. Dbam o aktywność fizyczną, suplementuję vit D, w miarę zwracam uwagę o to co jem. 
Nie wiem, co więcej mogłabym dodać Duży uśmiech 
Pozdrawiam serdecznie Uśmiech


RE: dzień dobry - agica - 01-07-2020

Hej Uśmiech miło Cię poznać Uśmiech super, że cieszysz się życiem, tak trzymaj. zdrówka


RE: dzień dobry - Beciaa05 - 01-07-2020

(01-07-2020, 12:09)queenbee napisał(a): Dzień dobry Państwu, kłaniam się nisko!

Nadszedł ten dzień, kiedy przyszło mi napisać mój pierwszy post na tym forum. W związku z tym, tak jak obiecałam w założonym wcześniej wątku, przedstawiam się Państwu. 
Mam 28 lat i od stycznia 2018 zdiagnozowane SM. Skąd się u mnie wzięło? Cóż, mogę odpowiedzieć słowami Zenka Martyniuka "jak do tego doszło nie wiem..." Duży uśmiech
W każdym razie, od dwóch lat jestem leczona w jednej z podkarpackich placówek, przyjmuję betaferon. Samą chorobę znoszę dość dobrze. Czasem aż za dobrze, bo gdyby nie apka w telefonie i chłopak, który przypomina mi "kochanie, dzisiaj zastrzyk" chyba zapomniałabym o niej zupełnie Nieśmiały Staram się normalnie żyć, nie za wiele myśleć na temat SMu. Zdaję się na opiekę i zdanie lekarzy. Dbam o aktywność fizyczną, suplementuję vit D, w miarę zwracam uwagę o to co jem. 
Nie wiem, co więcej mogłabym dodać Duży uśmiech 
Pozdrawiam serdecznie Uśmiech
Hej , witaj na forum Uśmiech dobrze , ze choroba nie daje o sobie znac zbyt często. I najważniejsze ze masz u boku kogos bliskiego ktory Cie wspieraUśmiech moze napisz jak u Ciebie sie to zaczelo. Jakie były pierwsze objawy.. PozdrawiamUśmiech


RE: dzień dobry - JustynaS - 02-07-2020

Mamy identyczny staż - ja też styczeń 2018Oczko Witaj na forum!


RE: dzień dobry - MarcinS - 02-07-2020

Cześć. Uśmiech
Pozytywne podejście to podobno podstawa!
Myślałem, że na Forum tylko ja jeszcze biorę betaferon. Język


RE: dzień dobry - Monika - 02-07-2020

Cześć. Miło Cię poznać Uśmiech


RE: dzień dobry - fruu - 03-07-2020

Witaj serdecznie :-)


RE: dzień dobry - KasiaCh - 03-07-2020

Cześć Uśmiech


RE: dzień dobry - Maik95 - 06-07-2020

(02-07-2020, 19:25)MarcinS napisał(a): Cześć. Uśmiech
Pozytywne podejście to podobno podstawa!
Myślałem, że na Forum tylko ja jeszcze biorę betaferon. Język
Spokojnie, nie jesteś sam Duży uśmiech oraz witam koleżankę od tematu Oczko