Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Tecfidera - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Leczenie (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-10.html)
+--- Dział: Leki, programy lekowe, leczenie w Polsce i innych krajach (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-11.html)
+--- Wątek: Tecfidera (/thread-258.html)



Tecfidera - nadziejka - 26-04-2021

Hej Ludki [emoji846] odkryłam, jak nie mieć flash'ów [emoji28] a mianowicie 1 łyżeczka oleju lnianego przed Tec i voila [emoji1]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


RE: Tecfidera - Orchidea ponownie - 26-04-2021

(26-04-2021, 11:28)nadziejka napisał(a): Hej Ludki [emoji846] odkryłam, jak nie mieć flash'ów [emoji28] a mianowicie 1 łyżeczka oleju lnianego przed Tec i voila [emoji1]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Super. Ja nie mam już wcale flashow. Wszystko jedno co zjem. Za to włosów mi wyleciało masę i dalej lecą. Teraz już loxon max używam.


RE: Tecfidera - nadziejka - 26-04-2021

(26-04-2021, 12:51)Orchidea ponownie napisał(a):
(26-04-2021, 11:28)nadziejka napisał(a): Hej Ludki [emoji846] odkryłam, jak nie mieć flash'ów [emoji28] a mianowicie 1 łyżeczka oleju lnianego przed Tec i voila [emoji1]

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Super. Ja nie mam już wcale flashow. Wszystko jedno co zjem. Za to włosów mi wyleciało masę i dalej lecą. Teraz już loxon max używam.
Ja na włosy biorę Vitapil, pomaga, tylko trzeba zaczekać na efekty. Kiedy teraz masz wizytę? A Doktor, co mówi na te włosy?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


RE: Tecfidera - Olaa - 26-04-2021

(26-04-2021, 12:51)Orchidea ponownie napisał(a): Za to włosów mi wyleciało masę i dalej lecą. Teraz już loxon max używam.

Mam ogromny problem z wypadaniem włosów i szukam konkretnego środka.
Orchi, jak długo uzywasz Loxon max?


RE: Tecfidera - Iris - 26-04-2021

Ja na włosy zastosowałam środek radykalny, a mianowicie ścięłam je na bardzo krótko i trzymałam takie krótkie około pół roku, aż na nowo się zagęściły. W tej chwili zapuszczam już od około pół roku i na razie nie zaczynają wypadać.


RE: Tecfidera - Orchidea ponownie - 26-04-2021

(26-04-2021, 13:33)Olaa napisał(a):
(26-04-2021, 12:51)Orchidea ponownie napisał(a): Za to włosów mi wyleciało masę i dalej lecą. Teraz już loxon max używam.

Mam ogromny problem z wypadaniem włosów i szukam konkretnego środka.
Orchi, jak długo uzywasz Loxon max?
Trzeci tydzień. Do tego wax. Przerobiłam wszystkie wcierki do włosów. Zobaczymy czy loxon da radę.


RE: Tecfidera - Jazzy - 06-05-2021

Czerwona buźka i dekolt dopadły i mnie. Powoli zaczyna mijać, ciepło na twarzy jak przy ognisku


RE: Tecfidera - AskaP - 12-05-2021

Hej,

wczoraj wieczorem przyjęłam pierwszą tabletkę. Mam nadzieję, że będzie dobrze i jakieś większe dolegliwości mnie ominą..


RE: Tecfidera - sylwia9118 - 12-05-2021

AskaP, organizm się przyzwyczai, daj sobie czas, na pewno będzie dobrze :)


RE: Tecfidera - Jazzy - 12-05-2021

Nie jest tak źle Uśmiech kończę powoli trzeci tydzień. Na początkowej dawce, raz rozbolał mnie brzuch. Na całej, jak do tej pory nie boli, raz się zaczerwieniłam.