Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej
#31
Własnie chodzi o dzielenie się doświadczeniem a nie jakieś animozje.Też szukam odpowiedzi na pytania bo objawy są bolesne i nie pozwalające na normalne funkcjonowanie.Nie mam diagnozy wiec nie mam leczenia.Nie wiem czy to rzut czy pp czy coś innego.Czy u Ciebie przeczulice ustapily samoistnie czy po podaniu leku?

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#32
Dostajesz tę samą radę od wszystkich - diagnozuj się. Jestem na tym forum niedługo, ale nie odniosłem wrażenia ze Hela się w jakikolwiek sposób panoszy, wręcz przeciwnie.
To ty odwalasz jakies gry szpiegowskie na 4 konta, obrażasz ludzi i oczekujesz diagnozy i leczenia przez internet.
Życzę ci powodzenia i dużo zdrowia, ale z mojej strony temat zakończony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#33
Przepraszam wszystkich za to całe zamieszanie ale tak bardzo chcę się dowiedzieć co mi dolega że piszę pod różnymi nickami by zdobyć jak najwięcej informacji...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#34
(06-10-2018, 05:52)Marx napisał(a): Przepraszam wszystkich za to całe zamieszanie ale tak bardzo chcę się dowiedzieć co mi dolega że piszę pod różnymi nickami by zdobyć jak najwięcej informacji...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Po co? Przeciez wystarczy jedno. Udzielamy Ci odpowiedzi. Ale jak piszesz z 4 kont i piszesz to samo to nie oczekuj ze bedziemy cie traktowac powaznie. Wybierz jedno konto. Przeciez wszyscy ci odpisuja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

(06-10-2018, 07:29)Anka napisał(a): [quote="Marx" pid='16336' dateline='1538797931']
Przepraszam wszystkich za to całe zamieszanie ale tak bardzo chcę się dowiedzieć co mi dolega że piszę pod różnymi nickami by zdobyć jak najwięcej informacji...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Po co? Przeciez wystarczy jedno. Udzielamy Ci odpowiedzi. Ale jak piszesz z 4 kont i piszesz to samo to nie oczekuj ze bedziemy cie traktowac powaznie. Wybierz jedno konto. Przeciez wszyscy ci odpisuja.
Poza tym mieszasz fakty o sobie. Wczesniej niby cie dziewczyna zostawila bo nie wytrzymala. Teraz piszesz ze jest z Toba i chcesz sie oswiadczyc. Nikt Ci tu zle nie zyczy. Podejmij jakas meska decyzje jakie konto zostaje a nie zachowuj sie jak piętnastolatka.





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#35
(05-10-2018, 22:58)Marx napisał(a): Własnie chodzi o dzielenie się doświadczeniem a nie jakieś animozje.Też szukam odpowiedzi na pytania bo objawy są bolesne i nie pozwalające na normalne funkcjonowanie.Nie mam diagnozy wiec nie mam leczenia.Nie wiem czy to rzut czy pp czy coś innego.Czy u Ciebie przeczulice ustapily samoistnie czy po podaniu leku?

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
To napiszę jeszcze raz żebyś pamiętał. Przeczulica minęła sama, ale za kilka miesięcy pojawiły się kolejne rzuty, coraz ostrzejsze i mocniejsze (bezwładności kończyn i silne zawroty głowy) dopiero włączenie do programu i pół roczne przyjmowanie Tec unormowało sytuację. Więc na Sm tylko leki leki leki
Odpowiedz
#36
A ja napiszę coś jeszcze i już przestaje się panoszyć, przypomnę Wam że Marx nie ma sm, chociaż na początku jako shazza bodajże wciskał nam że ma postać pp, i niechce słuchać żadnych rad ani się diagnozować. Zrób kolego tak jak radził WokrBorg, znajdź dobrego internistę, znam dziewczynę której organizm cały czas jest w gotowości do reakcji uczuleniowej, przypadek jest na tyle rzadki że zapraszsją ją na sympozja lekarzy jako przykład. Może masz faktycznie jakiś badziew o którym większość z nas nawet nigdy nie słyszała a nie potrzebnie wciskasz sobie sm, poszukaj pomocy u lekarzy, a nie w internecie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości