Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rzut ?
#1
01-04        ból w nogach jakby coś szarpało moje mięśnie.
05.             całkowity bezwład nóg przez 0,1 s.
Jakieś rady, domowe sposoby lekarska wizyta dopiero 25.
Dziękuje za podpowiedź.
Odpowiedz
#2
Może idź na sor? Do wizyty to jeszcze trochę jest
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#3
Też bym poszła na SOR, jeśli masz normalny.
Odpowiedz
#4
(05-01-2023, 16:35)Bubka napisał(a): Może idź na sor? Do wizyty to jeszcze trochę jest

Niestety odpada nie jestem w Polsce zajerestrowany jeszcze

(05-01-2023, 16:43)Uszak napisał(a): Też bym poszła na SOR, jeśli masz normalny.

Niestety narazie muszę radzić sobie sam
Odpowiedz
#5
Jaki bohater radzić sam.... Przy sterydach jest szansa że się wszystko cofnie a tak samoistnie się nie cofnie.. Jak wam tak czasami czytam to nie wierzę.
Odpowiedz
#6
Na początku się cofnie. Spokojnie. I nie zawsze i nie na wszystko walą sterydy. Tak naprawdę to jest ostateczność.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#7
Krin mi neurolog 3 z rzędu zresztą powtórzył to samo czyli sterydy przyspieszają tylko cofniecie się rzutu. Natomiast rzut nawet bez tego wycofa się sam. Pytał ze względu na wrzody żołądka zwracając uwagę że takim pacjentom przepisuje tylko rehabilitacje i prądy i u nich też powoli bo nie do 3 miesięcy a do 6 wraca wszystko do normy.
Odpowiedz
#8
Mi kilka razy samo wrocilo, bo szczerze to nawet nie wiedziałam, ze to rzut. Najdłużej ciagnelo się PZNW, trealo to chyba z rok. I nikt mi nie bardzo wierzyl, ze widze jak przez folię. Ale samo przyszlo - samo poszlo. I w końcu było tak, ze po jelitowce byl rzut, ale to już ze mną zostalo.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#9
E-smka ale niestety PZNW nawet nie chcą chyba leczyć sterydami.ogolnie rzadko. Mój dobry znajomy co chwilę ma incydent podwójnego widzenia. Siostra miała w 2013 PZNW do dziś nie wróciło do normy. Ja to po sterydoterapii dopiero miałam wysyp rzutów do roku to chyba wszystko co możliwe z SM. Większość rzutow wtedy przesiedziałam w domu bo bałam się dalszych działań..:/
Odpowiedz
#10
Podwójne widzenie, moj drugi rzut, przeszlo po sterydach. Tydzień i po bólu.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości