Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ponoć też do Waszej grupy należę...
#11
Ja też z tym "przyjacielem" od ok 20 lat. A co do leczenia to powiem że trochę z tymi nowymi lekami to Yasminko wszyscy króliczkami jesteśmy, niby profil bezpieczny ale wykitowac można. A co do starszych babek, to uważam że mają często więcej ikry niż młodzi, mam koleżankę starszą od mojej mamy i w życiu bym jej nie zamieniła. Nieraz te młode dziewczyny są takie bez życia, mimozy i z wszystkim im źle i ciężko. Niech żyją wystrzałowe "babcie"
Odpowiedz
#12
Kochani, chciałam sprostować info o soplówce jeżowatej (grzyb leczniczy) - farma grzybów jest nie w Patykach Małych, a w Gałązkach Małych Uśmiech Cóż, pomyliły mi się gałązki z patyczkami Uśmiech A jest jeszcze jeden grzybek - dla nas i nie tylko dla nas - o wyjątkowych właściwościach leczniczych ... to lakownica lśniąca grzyb Reishi).
Odpowiedz
#13
Było dobrze, aż do nocy z 1 na 2 maja... Moje "jestestwo" najwyraźniej po 4,5 miesiąca powiedziało NIE zastrzykom z Copaxone. Po zastrzyku 20 min. - gęba purpurowa, usilna potrzeba przeciągania się do bólu, potem zaczęłam dygotać, a ręce mi się trzęsły jak przy zaawansowanym Parkinsonie. Ciśnienie skoczyło prawie do 200 (197/98). Po 2 h i 2 Captoprilach opanowałam sytuacje. Lekarz mi kazał przerwać podawanie Copaxone. Czekam na wizytę i określenie co dalej...
Odpowiedz
#14
Będzie dobrze pamiętaj że nic bez przyczyny się nie dzieje, dostaniesz coś innego i pewnie lepsze będzie miało efekty, myśl pozytywnie, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło  Oczko
Odpowiedz
#15
Bubulinko, trzymaj się, na pewno lekarz coś zaradzi. Przytulam Serce
Odpowiedz
#16
Na chwilę obecną neuro mi powiedział, że z uwagi na nieco podwyższone próby wątróbkowe zastanawia się co by ze mną zrobić... Myśli o Aubagio... I sugeruje przejście na dietę (chude mięsko, zero alko, warzywka etc.) Jak poczytałam co ten specyfik robi z organizmem i do tego włosy lecą - to poważnie się zastanawiam, czy warto truć jestestwo, żyć na pół gwizdka i jeszcze łysieć bez gwarancji, że to coś pomoże. Kurcze, fast foodów nie jadam, sama robię przetwory, mięska (owszem, tłustawe) głównie duszę lub gotuję, a masełka i czasem tłustego twarogu nie odstawię. Przecież żyć trzeba przyjemnie!!! Więc wybieram się na Wyspy Owcze Uśmiech
Odpowiedz
#17
Tu Orchi bierze kesimpte w porównaniu z Aubagio testy lepsze skutki uboczne mniejsze może warto rozważyć taką możliwość.
Odpowiedz
#18
Ja już na początku (w listopadzie) pytałam o Kesimptę... ale neuro mi powiedział, że to nowy lek i mają mało doświadczenia i danych z jego stosowania, więc nie jest za tym lekirm Smutny . Więc chyba podziękuję za uczestnictwo w programie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości