Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Kisieliciastka myślę że rozpoczęcie leczenia to dobra decyzja. Leki mają hamować rozwój choroby więc dlaczego czekać z jego rozpoczęciem aż będzie gorzej.

Akurat w moim przypadku również nie sprawdziło się późniejsze rozpoczęcie leczenia. Tylko że ja miałam trochę problemów z jego rozpoczęciem. Mój lekarz też początkowo myślał że może to nawet dobrze że nie zaczęłam leczenia skoro wszystko jest ok bez tego a później szukał mi szybko miejsca w programie jak dostałam dwa rzuty w ciągu niecałych pięciu miesięcy. Leczę się już 5 rok i jak na razie niestety z niewielkim skutkiem...

A jeśli chodzi o ciążę to też miałam początkowo obawy ale wszystko było ok Uśmiech tylko że ja urodziłam zanim rozpoczęłam leczenie.
Odpowiedz
Czuje się fatalnie... byłam w czwartek u okulisty. Nie dostałam skierowania po nowe okulary bo cos się w oku dzieje. Dostałam za to receptę na krople i aplikuje je 4 razy dziennie. Okulista powiedział, że jakby się coś działo to mam jechać od razu do szpitala, bo to może się rozwijać pznw. W czwartek kontrola. Wczoraj wieczorem czułam poprawę, widziałam normalnie. Najważniejsze, że głowa mnie nie boli... męczyła mnie chyba z tydzień. Ale za to jestem zdrętwiała od pasa w dół... tragedia
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Bubka, jesteśmy z Tobą, trzymaj się Serce
Odpowiedz
Bubka, przejdzie Ci to. Będzie dobrze. Musi. Młoda jesteś, życie przed Tobą. Normalne życie.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Dzięki. Musi przejść. Wiarze z całego serca że tak będzie.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
(20-04-2021, 06:12)Bubka napisał(a): Dzięki. Musi przejść. Wiarze z całego serca że tak będzie.

Trzymaj się Bubka. Jest coś lepiej?
Odpowiedz
Nie zapeszając!! jest mniejszy problem z okiem, ale wróciła głowa. Wczoraj miałam znowu niskie ciśnienie. Z chęcią położyłabym się do łóżka i przespała z 2 dni.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Ja dzisiaj nie usłyszałam budzika. Dopiero pancerny dźwięk komórki męża mnie obudził hahaha. Zmęczona jestem, a zdalne nauczanie jest dobijające. Zwłaszcza jak nie można się połączyć. Jay na dwa komputery działam i duupa
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Ja śpię jak niemowlę. Czy ktoś z Was stosował krople CDB?
Odpowiedz
5 posiłków, aktywność fizyczna i dieta.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości