Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witajcie!Czas najwyższy dołączyć.SM za granicą.
#11
W każdym rezonansie mam nowe zmiany. Zarówno przed rozpoczęciem leczenia tak było jak i przy copaxonie. Dlatego zmienili mi go na aubagio. Następny rezonans w lutym więc zobaczymy jak będzie teraz...
Milgamme dostaje jak się gorzej czuje. Nasila mi się dretwienie zawroty głowy pojawia się nadwrażliwość skróty itp. Obecnie ją biorę bo pojawiło się trochę dolegliwości takich które już miałam i doszły też nowe ale nie chce iść na solu bo aż tak mi to nie przeszkadza więc lekarz dał mi milgamme i powiedział że jeśli będzie gorzej to mam dzwonić...
Ja nie mogę brać neurovitu bo mam po nim biegunkę ale po milgammie nic się nie dzieje.

A tecfidere dopiero zaczynasz przyjmować więc może jeszcze organizm się przyzwyczai.
Jeśli będą cię chcieli do drugiej linii przerzucić to powiedz lekarzowi że chcesz jeszcze spróbować innych leków z pierwszej linii. Albo niech ci wytłumaczy dlaczego taka właśnie decyzję chce podjąć.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Witajcie!Czas najwyższy dołączyć.SM za granicą. - przez klaudia26 - 09-09-2019, 22:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości