Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ponoć też do Waszej grupy należę...
#7
(22-02-2023, 20:10)yasmina napisał(a):
(21-02-2023, 23:14)Bubulina1 napisał(a): Fakt, że duchem młódka Uśmiech - wydaje mi się, że mam max 35 roczków. Apetyt na zwiedzanie świata i to w formie nieco bardziej aktywnych wypraw niż leżenie nad hotelowym basenem w hałasie, i sączenie drinka w ramach all inclusive Uśmiech Nie zamierzam z żadnych uroków życia rezygnować. W końcu niech żyje bal, drugi raz nie zaproszą nas ...
Od ilu lat macie tego towarzysza?
No popatrz jak to jest...człowieka po 60-stce i w towarzystwie gada dopada taka chęć podróżowania. Nigdy nie byłam na all inclusive i nie walczyłam o leżak na basenie Huh , podróżuję z Panem Mężem na motocyklu i to tak szybko, że gad nie nadąża za nami Duży uśmiech 
A choruję od 2014, bez leczenia, ale teraz zmieniłam neuro i zobaczymy.

A czemu bez leczenia? Myślę, że jeśli jest podejrzenie tego świństwa, to lepiej się spróbować zabezpieczyć na ile się da... Choć jak przeczytałam ulotkę najłagodniejszego specyfiku, to się chwilę zastanawiałam, czy warto... W końcu nie ma gwarancji, że zadziała Smutny Ale jednak zdecydowałam się kłuć. Może pomoże.

(22-02-2023, 11:32)e-smka napisał(a): Witaj!
Ja już 5 latek

I juz 5 lat się kłujesz? Co bierzesz? Czy masz jakieś nieprzyjemne skutki uboczne?

(22-02-2023, 06:07)Akinom napisał(a): Ja we wrześniu nede świętować ćwierć wieku mojego sm. Więcej niż polowe życia jest ze mną  Duży uśmiech

Wow! To szmat czasu... Czy leczenie zatrzymało postępy choroby? Czy miałeś / masz odczuwalne jakieś skutki uboczne leczenia?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: ponoć też do Waszej grupy należę... - przez Bubulina1 - 26-02-2023, 11:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości