Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam ;)
#1
Witam,

mam 26 lat, chorobę zdiagnozowano u mnie 6 lat temu.
Zaczęło się od dość poważnych problemów z noga i ręką. Szybko dostałam się do programu lekowego i do niedawna brałam Copaxone, który dotychczas działał na mnie bardzo dobrze. Wróciłam do pełnej sprawności i poza dwoma niewielkimi epizodami rzutowymi nie odczuwałam skutków sm. 
Niestety ostatnio mój spokój zmącił rzut i dwie aktywne zmiany w mózgu wykryte w rezonansie kontrolnym. Neurolog zarekomendował zmianę leku i od wczoraj zaczynam przygodę z Tecfidera. Mam nadzieję, że jej działanie będzie równie dobre, jak opinie na jej temat. Obawiam się jednak skutków ubocznych, które przywoływane są dość często. Na szczęście jak dotąd poza zaczerwienieniem skóry nie widzę innych objawów związanych z jej stosowaniem.
Będę wdzięczna za Wasze spostrzeżenia związane z jej stosowaniem Oczko

Pozdrawiam,
Monika Oczko
Odpowiedz
#2
Witaj na forum Uśmiech oby tecfidera działała na ciebie pozytywnie jeszcze lepiej i dłużej niż copaxone Uśmiech
Odpowiedz
#3
Cześć. Uśmiech
Jednym z najbardziej aktywnych na forum wątków jest ten, który dotyczy Tecfidery. Zachęcam do lektury. Znajdziesz w nim wiele wskazówek dotyczących stosowania, szybko uzyskasz odpowiedź na każde zadane pytanie: http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=258
Oby zmiana leku znów pozwoliła Ci na lata zapomnieć o SM! Uśmiech
Odpowiedz
#4
Witaj na forum! Zycze ci zeby nie dopadly cie skutki uboczne!
Odpowiedz
#5
bardzo dziękuję za wsparcie i wskazówki Oczko
chętnie zapoznam się z opiniami innych Oczko
Odpowiedz
#6
Wejdz w link od Moniki, najwiekszy stronowo watek chyba na tym forum. Z tego co zauwzylam to jednak najczesciej Tecfidere teraz lekarze proponuja.
Odpowiedz
#7
CześćUśmiech poczytaj o tec na forum koniecznie, kopalnia wiedzy, sama to przeczytałam kiedyśOczko znajdziesz tam odpowiedzi na masę pytańUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
Cześć witaj wśród tecfiderowcow oby wszystko było ok u Ciebie
Odpowiedz
#9
Witaj Duży uśmiech  ja też na tec
Odpowiedz
#10
Witaj mika, jesteśmy w tym samym wieku Uśmiech wcześnie zostałaś zdiagnozowana. Trzymam kciuki za leczenie tec. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości