Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cześć
#11
z tym interferonem szybko jak szybko, w lipcu miałem diagnozę a końcem października byłem juz po pierwszym zastrzyku, ale mogłoby się to odbyć wszystko troszkę wcześniej, bo podczas pierwszej diagnostyki lekarze oparli się tylko na rezonansie, od razu sterydy i po tygodniu puścili mnie do domu, następnie juz trafiłem do odpowiednich ludzi i się okazało że podstawą jest punkcja żeby dostać sie do programu i tak czekaliśmy 2 miesiące aż się wypłuczą sterydy i będzie można zrobić dokładne badania, no i później juz poszło w miarę sprawnie.

(21-03-2018, 12:26)Anka napisał(a): Czesc! Ja od wrzesnia zeszlego roku rowniez na betaferonie. Dobrze, ze skutki uboczne ci nie dokuczaja!

Anka a Ty jak znosisz te cudowne zastrzyki  ?
Odpowiedz
#12
Witaj Damian Uśmiech
Odpowiedz
#13
(21-03-2018, 12:41)Pucu napisał(a): z tym interferonem szybko jak szybko, w lipcu miałem diagnozę a końcem października byłem juz po pierwszym zastrzyku, ale mogłoby się to odbyć wszystko troszkę wcześniej, bo podczas pierwszej diagnostyki lekarze oparli się tylko na rezonansie, od razu sterydy i po tygodniu puścili mnie do domu, następnie juz trafiłem do odpowiednich ludzi i się okazało że podstawą jest punkcja żeby dostać sie do programu i tak czekaliśmy 2 miesiące aż się wypłuczą sterydy i będzie można zrobić dokładne badania, no i później juz poszło w miarę sprawnie.

(21-03-2018, 12:26)Anka napisał(a): Czesc! Ja od wrzesnia zeszlego roku rowniez na betaferonie. Dobrze, ze skutki uboczne ci nie dokuczaja!
Znosze zle. Sama iniekcja to bol ( do zniesienia ale bol) pozniej bordowe duze placki zostaja. Ja mam maloplytkowowsc wiec jestem cala w starych i nowych sladach. Bezsennosc, depresja, problem z oddaniem moczu, problem z polykaniem, czasem sie zakrztusze nawet woda. Stany grypopodobne raz sa raz ich nie ma, swedzenie skory, mniejszy apetyt ale nie na codzien. Raz normalny raz moglabym nie jesc. Czesto chodze jakbym byla pijana, zawroty glowy, brak sil. Ja niby w skali to mam pkt 1 wiec malo ale odkad biore Betaferon czuje sie jakbym miala 70 lat. Poped seksualny normalny. Neuro mowi ze nie ma podstaw do zmiany leczenia wiec doszlam do wniosku ze musze sie przyzwyczaic i juz. Odpisalam ci na post w temacie Betaferon
Odpowiedz
#14
(21-03-2018, 12:03)Pucu napisał(a): W tym roku stuknie mi 30 , tak na dobrą sprawę to pierwszy rzut miałem tydzień przed 29 urodzinami taka sytuacja się zdarzyła, zaczęło się od podwójnego widzenia i jak na razie to by było na tyle
Hej to tak jak u mnie. Przed 29 ur zaczely się dziadz dziwne rzeczy ze mna. Tak to już bywa. Powodzenia
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#15
cześć, witajUśmiech
Odpowiedz
#16
(21-03-2018, 15:02)Bubka napisał(a):
(21-03-2018, 12:03)Pucu napisał(a): W tym roku stuknie mi 30 , tak na dobrą sprawę to pierwszy rzut miałem tydzień przed 29 urodzinami taka sytuacja się zdarzyła, zaczęło się od podwójnego widzenia i jak na razie to by było na tyle
Hej to tak jak u mnie. Przed 29 ur zaczely się dziadz dziwne rzeczy ze mna. Tak to już bywa. Powodzenia

Ja już planowałem grilla a tu nagle jebudu i widze podwójnie wiec zamiast imprezki urodzinowej był SOR i tydzien na sterydach
Odpowiedz
#17
(21-03-2018, 15:14)Pucu napisał(a):
(21-03-2018, 15:02)Bubka napisał(a):
(21-03-2018, 12:03)Pucu napisał(a): W tym roku stuknie mi 30 , tak na dobrą sprawę to pierwszy rzut miałem tydzień przed 29 urodzinami taka sytuacja się zdarzyła, zaczęło się od podwójnego widzenia i jak na razie to by było na tyle
Hej to tak jak u mnie. Przed 29 ur zaczely się dziadz dziwne rzeczy ze mna. Tak to już bywa. Powodzenia

Ja już planowałem grilla a tu nagle jebudu i widze podwójnie wiec zamiast imprezki urodzinowej był SOR i tydzien na sterydach
Ja też ostatnie urodziny przeleżałam na solu... taki prezent
Odpowiedz
#18
He he to mieliśmy super prezenty ?

Oj zamiast Oczko wyszly ?
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#19
(21-03-2018, 11:46)Pucu napisał(a): siemanko wszystkim z tej strony Damian, kolejny sm-owiec do kolekcji :Uśmiech

Diagnozę usłyszałem w lipcu zeszłego roku, wiec stosunkowo niedawno, rezonans punkcja sterydy no i od końca października interferon beta 1-b , jak na razie chyba wszystko jest ok poza jakimiś tam lekkimi niedogodnościami, zobaczymy jak to się dalej potoczy.

Witaj Damian Uśmiech
Też biorę betaferon i też od października, ale roku 2016 Oczko
Są momenty że mam dość, wkłucie raz boli a raz nie. Gorzej potem, bo zostaje ślad, i w miejscu wkłucia jest ból przy dotyku, jak w przypadku siniaka. Ale poza tym nie ma tragedii chyba. W moim przypadku wg rezonansu z października 2017r. jest lepiej. Życzę tego samego, żeby lek zadziałał!! Uśmiech
Odpowiedz
#20
Cześć, u mnie też 30 w tym roku, a diagnoza w zeszłym Oczko U mnie też zaczęło się od podwójnego widzenia. Piątka! Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości