Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciężkie początki brania betaferonu
#31
Gośka ja po prostu po nim się czułam fatalnie po każdym kolejnym zastrzyku byłam słabsza nie mia ło sensu go bać dalej poprosiłam o zmianę leku .
Odpowiedz
#32
(08-07-2018, 21:29)Gośka napisał(a):
(08-07-2018, 21:23)Justyna 3 napisał(a): Witajcie też brałam Betafero czułam się po nim fatalnie nawet z łóżka wstać nie umiałam .Teraz biorę Awonex o ledwo chodzę czuję się jak na karuzeli nic mnie nie cieszy wszystko mnie drażni i zyć mi się nie chce

Kurcze  Zdezorientowany jesteś już kolejną osoba której zmienili betaferon dlaczego tak często jest zmieniany ?

Nie każdy dobrze znosi lek i jego skutki uboczne. Ale jest sporo osob ktore go chwala. Nawet jakas dziewczyna  pisala ostatnio, ze leczy sie beta sporo lat i zero rzutu w tym czasie. I ze chyba dobrze znosi skutki uboczne. Kazdy inaczej reaguje
Odpowiedz
#33
To prawda każdy inaczej znosi leki i jego skutki uboczne .
Odpowiedz
#34
Sama jestem ciekawa jak będzie ze mną Huh  nie czuje się najlepiej po leku, ale biorę dopiero drugi miesiąc, więc póki co pozostaje mi jeszcze cierpliwie poczekać  Anioł
Odpowiedz
#35
Gosia będzie dobrze teraz jest więcej leków któryś na pewno Ci lekarz dopasuje ja teraz będę mieć badanie krwi i moczu morfologia mi się pogorszyła ,a w sierpniu dostanę skierowanie na kontrolny rezonans i jestem bardzo ciekawa wyniku .
Odpowiedz
#36
Hej, dawno mnie nie było, chciałam wam jednak napisać, że większość dolegliwości związanych z betaferonem przeszlo, został jedynie ból stawów, no i zmęczenie, ale to już tak mamy, myślę że będzie już ok ? - oby.
Odpowiedz
#37
(10-08-2018, 20:05)Gośka napisał(a): Hej, dawno mnie nie było, chciałam wam jednak napisać, że większość dolegliwości związanych z betaferonem przeszlo, został jedynie ból stawów,  no i zmęczenie, ale to już tak mamy, myślę że będzie już ok ? - oby.

Mysle ze bedzie ok. Dobrze ze inne dolegliwosci minely
Odpowiedz
#38
Witaj Gosia fajnie że się odezwałaś dobrze że inne dolegliwości ustąpiły oby tak zostało pozdrawiam .
Odpowiedz
#39
(10-08-2018, 20:05)Gośka napisał(a): Hej, dawno mnie nie było, chciałam wam jednak napisać, że większość dolegliwości związanych z betaferonem przeszlo, został jedynie ból stawów, no i zmęczenie, ale to już tak mamy, myślę że będzie już ok ? - oby.


Dobrze że skutki uboczne minęłyUśmiech mam kolegę który betaferon bierze siedem lat i zupełnie dobrze się czuje, i co ważniejsze nie miał przez ten czas żadnych rzutówUśmiech oby tak było i u CiebieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#40
Uśmiech Uśmiech Ostatnio na wizycie kontrolnej spotkałam Pana i też mówił, że po roku na rezonansie nie miał nowych zmian. Także jest dobrze ?, tak myślę  Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości