Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć
#1
Błąd 
Dzisiaj Was odszukałam i zaraz dolączylam. 
Mam 43 lata, choruję od 16 lat. Pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego naprowadzilo lekarzy na trop, wysłali na MRI i tam wszystko wyszło. Zaraz dostalam się do programu firmy Schering, dostalam betaferon, który  spowodował, że jak dotąd nie miałam jeszcze żadnego rzutu więcej. Funkcjonuję normalnie tylko jestem słabsza niż rówieśnice. Szybko się męczę. Ale zdążylam jeszcze 5 lat przed zachorowaniem urodzić dziecko ?
Odpowiedz
#2
Witaj na forum! Super ze ci Betaferon sluzy! Ja choruje od wrzesnia 2017 zaczelam tez brac Betaferon ale skutki uboczne byly silne i od miesiaca biore Tecfidere. Ja rowniez mam dzieciaka i tez urodzilam przed diagnoza
Odpowiedz
#3
(28-06-2018, 20:15)Anka napisał(a): Witaj na forum! Super ze ci Betaferon sluzy! Ja choruje od wrzesnia 2017 zaczelam tez brac Betaferon ale skutki uboczne byly silne i od miesiaca biore Tecfidere. Ja rowniez mam dzieciaka i tez urodzilam przed diagnoza

W tamtych czasach nie mialam wgl wyboru ale to był chyba dobry strzał....
Bo tak na prawde nikt nie wie czemu nie mam większych rzutów przez tyle lat...
Odpowiedz
#4
(28-06-2018, 20:22)Hexenbestia napisał(a):
(28-06-2018, 20:15)Anka napisał(a): Witaj na forum! Super ze ci Betaferon sluzy! Ja choruje od wrzesnia 2017 zaczelam tez brac Betaferon ale skutki uboczne byly silne i od miesiaca biore Tecfidere. Ja rowniez mam dzieciaka i tez urodzilam przed diagnoza

W tamtych czasach nie mialam wgl wyboru ale to był chyba dobry strzał....
Bo tak na prawde nikt nie wie czemu nie mam większych rzutów przez tyle lat...
Tylko sie cieszyć Uśmiech
Odpowiedz
#5
Witaj rowiesniczko :-) A już się bałam, że tu weteranka jestem ;-) miło poznać
Odpowiedz
#6
(28-06-2018, 20:46)Akinom napisał(a): Witaj rowiesniczko :-) A już się bałam, że tu weteranka jestem ;-) miło poznać

Cwaniak  dinozaury jednak nie wyginely ?
Odpowiedz
#7
(28-06-2018, 21:04)Hexenbestia napisał(a):
(28-06-2018, 20:46)Akinom napisał(a): Witaj rowiesniczko :-) A już się bałam, że tu weteranka jestem ;-) miło poznać

Cwaniak  dinozaury jednak nie wyginely ?

Młode jesteście dziewczyny! Dinozaury Uśmiech dobre
Odpowiedz
#8
Jeszcze widać nie ;-)
Odpowiedz
#9
Młode dziewczyny jesteście. Tylko sie cieszyć że choroba nie daje tak znać o sobie. I kolejna sąsiadka Oczko
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#10
Witaj na forum. Cieszy mnie Twoje pozytywne podejście do życia. Trzymaj tak dalej Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości