Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej
#11
Nie nakręcaj się zbytnio bo nie ma przecież jeszcze diagnozy. Do lekarza warto pójść, ale takiego który będzie chciał Ci pomóc wszystko wyjaśnić. Moje lęki przed wstaniem rano z lóżka skończyły się w dniu diagnozy, bo wiedziałam że teraz będę się leczyć na to co trzeba i trochę się uspokoiłam. Nerwy w niczym nie pomogą. Uwierz mi że jak miałam rzut to zwalało mnie z nóg i nie mogłam normalnie funkcjonować, tylko łóżko przez kilka dni
Odpowiedz
#12
Biore leki na wieczór i po nich jest mega.. wszystko przechodzi, jest dobrze również gdy pojde na siłownię czy rolki .. no właśnie a ja te odruchy mam wszystkie idealne . Niby mam napiete mięśnie a nogami robie co chce i nie czuje żadnych oporów
Odpowiedz
#13
Rany to nie katuj się czarnymi myślamiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
Mam mamę chora od 23 lat juz będąc chora mnie urodziła i wiesz tyle widziałam w życiu ze to swego rodzaju fobia.. tak nazwala to moja Pani neurolog :/
Odpowiedz
#15
Moze tak być, od fobi tez są lekarze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#16
Mnie nawet takie pisanie z Wami uspokaja , nie mam z kim o tym pogadać bo każdy się na mnie denerwuje. Najgorzej jest w pracy .. cale 8 godzin myślenia o tym.. przychodzę do domu wezmę leki na uspokojenie i jest lepiej.. mam nadzieję ze neurolog wie co mówi i skoro odruchy idelane i u okulisty też to moze naprawdę nie mam sm..
Odpowiedz
#17
Ehhh, może powinnaś skorzystać z pomocy psychologa, wiele osób korzysta z takiej pomocy i są zadowolone, my to tylko możemy coś doradzić i napisać dobre słowo, a psycholog porozmawia z Tobą profesjonalnieUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
Tutaj zawsze możesz się wygadać Oczko na pewno takie rzeczy odrazu kojarzą Ci się z jednym, tyle lat musiałaś się napatrzeć na cierpienie mamy Smutny uspokajające faktycznie lepiej sobie połykaj jeśli coś Cię męczy, szczególnie że są ziołowe. Ostatnio rozmawialiśmy tutaj że chmiel z piwa fajnie działa na napięcia emocjonalne i zmęczenie w takie dni, mówię o bezalkoholowym Oczko
Odpowiedz
#19
Właśnie wypilam melise i napięcie z nóg puszcza .. muszr uwierzyć ze to nie sm.. skoro lekarz tak mowi . Badał mnie i jeden i drugi.. moze faktycznie psycholog..

A zmęczona nie jestem, wrecz przeciwnie mam więcej siły i energii
Odpowiedz
#20
Na pewno nie zaszkodzi a pomoże się uspokoić na codzień, stres nie jest nikomu potrzebny Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości