Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze sposoby na "zły dzień"
#21
(22-09-2018, 14:38)gamera11 napisał(a): Ale praca fizyczna nie jest wskazana przy SM

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
przeciążenie fizyczne organizmu może i tak, ale raczej nie sama w sobie praca fizyczna. Ja pochodzę ze wsi i pracę fizyczną uwielbiam, jest dla mnie odprężającą dla głowy, po całym tygodniu wytężonej pracy umysłowej. I fakt po diagnozie jest taki, że potrzebuję kilku przerw więcej na odpoczynek i mam na uwadze ostrożność. Tyle w temacie.
Odpowiedz
#22
(22-09-2018, 14:38)gamera11 napisał(a): Ale praca fizyczna nie jest wskazana przy SM

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Może praca w kopalni nie wskazana, ale bez przesady.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
Mój sposób na zły dzień to ćwiczenia.
Ćwiczenia na tych publicznych siłowniach do rehabilitacji.
Jeśli ktokolwiek z was jest zainteresowany chudźcie i ćwiczcie, naprawdę warto. Sam uczęszczam na taką od trzech tygodni i czuję się świetnie Duży uśmiech
,,Chory, nie znaczy gorszy''
Odpowiedz
#24
Butelka biełego wina, z Lubym i psiakiem obok. Do tego udana bajka typu Rick i Morty Uśmiech
Ale jest tak, w ciągu dnia gdy jestem sama.... łzy popłyną.... A to dopiero początek.
Odpowiedz
#25
(16-10-2020, 11:52)Brzezik napisał(a): Mój sposób na zły dzień to ćwiczenia.
Ćwiczenia na tych publicznych siłowniach do rehabilitacji.
Jeśli ktokolwiek z was jest zainteresowany chudźcie i ćwiczcie, naprawdę warto. Sam uczęszczam na taką od trzech tygodni i czuję się świetnie Duży uśmiech

To prawda aktywność fizyczna wpływa na nasze samopoczucie. Podobno wystarczy 30 minut, aby organizm zaczął produkować nadwyżkę endorfin Uśmiech
___________________________________________
Słyszałeś już o tych suplementach z kolagenem?
Odpowiedz
#26
Faktem jest to co napisałaś, ale nie każdy jest w stanie wykonywać takie aktywne ćwiczenia fizyczne. Poza tym ludzie w mocniejszej depresji miewają dni, podczas których nie mają ochoty nawet podnieść się z łóżka. Tak więc nie jest prawdą, ze każdą depresję i nerwicę da się wyleczyć aktywnością fizyczną.

Moim zdaniem warto jest skontaktować się z psychologiem albo psychiatrą - szczególnie, ze obecnie jest możlwość takiego kontaktu w formie online. Co jest wygodniejsze dla wielu osób:
https://www.twojpsycholog.online

Daję tutaj namiar na dobry gabinet, ktory prowadzi takie porady.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości