Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy SM zawsze tak boli?
#1
Strasznie piecze mnie skóra rąk i nóg jakby ktoś polał kwasem.Poza tym stały ból głowy...ciezko to wytrzymać

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

I tak od 6 miesięcy z małymi przetwami...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#2
Sm samo w sobie nie boli, idź do dermatologa może, sm to Ty nie masz przecież.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I nie pisz głupot bo straszysz ludzi którzy poszukują wiarygodnych informacji o chorobie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
Mam podejrzenie.To jest ból neurologiczny.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
(26-09-2018, 15:25)gamera11 napisał(a): Strasznie piecze mnie skóra rąk i nóg jakby ktoś polał kwasem.Poza tym stały ból głowy...ciezko to wytrzymać

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

I tak od 6 miesięcy z małymi przetwami...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Ja osobiscie uzywam kwasow w celach kosmetologicznych. Mialam uczucie pieczenia skory ( neurologiczne) i uwierz ze neurologiczne pieczenie skory a pieczenie po mocnym kwasie na skorze to inne odczucie. Glowa to boli i zdrowe osoby. Masz podejrzenie. Rusz dupe z domu i poszukaj lekarza ktory postawi diagnoze. Meczy mnie twoja osoba. Wszystko co cie zaboli bedziesz wiazac z SM? Bol zeba tez?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
Podejrzenie to nie to samo co diagnoza. Zresztą mam wrażenie że taką samą dyskusję już z kimś prowadziliśmy tutaj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
Stały ból głowy to nie jest absolutnie SM.

Pieczenie skóry rąk i nóg - wymagałoby jakichs zmian w mózgu, których nie masz (albo to shazza, nie pamietam).

Idź do szpitala, zdiagnozuj sie, powiedz o objawach. Mogę podpowiedzieć fajnych internistów z okolicy 3 miasta.
Odpowiedz
#7
(26-09-2018, 16:05)WorkBorg napisał(a): Stały ból głowy to nie jest absolutnie SM.

Pieczenie skóry rąk i nóg - wymagałoby jakichs zmian w mózgu, których nie masz (albo to shazza, nie pamietam).

Idź do szpitala, zdiagnozuj sie, powiedz o objawach. Mogę podpowiedzieć fajnych internistów z okolicy 3 miasta.


Jak dla mnie shazza i on to ta sama osoba. Juz to kilka razy pisalam na forum zero reakcji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
BliźniacyUśmiech albo schizofreniaUśmiech chociaż w sumie pewnie trojaczkiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#9
Stały ból głowy hmm przy rzucie miałam taki ból głowy raczej wywołany zawrotami że zwalał mnie z nóg na kilka dni
Odpowiedz
#10
Jaka shazza????Mam 1 zmiane w mozgu plus kilka niedokrwiennych.To że nie mam diagnozy nie znaczy że nie moge miec sm.Dziele się swoimi dolegliwosciami bo chcę wiedziec czy tez tak macie.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości