Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avonex pen nie działa
#1
Witam wszystkich. 
Jestem nowa ale mam ważne pytanie i problem.
Od dwóch lat przyjmuje Avonex w penach i pierwszy raz zdarzyło mi sie wlasnie ze przycisk nie chce mi sie wcisnąc. Jestem przerażona bo otworzylam drugie opakowanie i jest dokladnie to samo. Nie moge podac sobie leku.
Czy ktoś mial kiedys taki problem? Pomocy
Odpowiedz
#2
Udaj się jutro do szpitala/ centrum terapii i wymień.
Odpowiedz
#3
(16-12-2018, 15:32)WorkBorg napisał(a): Udaj się jutro do szpitala/ centrum terapii 
Niestety 3ci ze starego opakowania równiez nie zadzialal...
Nigdy mi sie to jeszcze nie zdarzylo...
Odpowiedz
#4
A może dobrze igły nie dokrecilas ? Lub może rzeczywiście felerne  peny ale jak jednego nie weźmiesz, to tragedii nie będzie. Rzutu nie dostaniesz bo jeden zastrzyk przeoczyłas , także spokojna głowa Uśmiech . Na pewno musisz teraz pojechać po nowe leki, a  te im oddać i powiedzieć, że peny  są felerne.
Odpowiedz
#5
(16-12-2018, 17:36)Joanna napisał(a): A może dobrze igły nie dokrecilas ? Lub może rzeczywiście felerne  peny ale jak jednego nie weźmiesz, to tragedii nie będzie. Rzutu nie dostaniesz bo jeden zastrzyk przeoczyłas , także spokojna głowa Uśmiech . Na pewno musisz teraz pojechać po nowe leki, a  te im oddać i powiedzieć, że peny  są felerne.

Wiem ze tragedii nie bedzie, tylko dziwie sie ze dwa wzielam ze starej paczki z ktorej robilam  w zeszlym tyg. Teraz nie zadziałało... wizyte mam dopiero 10.01
Mam co prawda jeszcze 4 w lodowce ale po dzisiejszej akcji boje sie otworzyc nowy...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości