Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czesc i Czolem
#21
(08-05-2019, 14:41)e-smka napisał(a):
(08-05-2019, 14:09)Anka napisał(a):
(08-05-2019, 13:40)e-smka napisał(a): A ja mam takie pytanie o te mrówki i robaki ... o co dokładnie chodzi?
Bo ja mam wrażenie że ciągle coś po mnie łazi, ale myślałam: stres, alergia skórna...??
A może to SM?

Mrowki i robaki gdzie? Przed oczami czy na ciele? Na ciele mam jak malo spie, stres, zabiegane dni itp

Na ciele, cały czas od wielu wielu miesięcy mnie coś gilga, albo przebiega... a nic nie mam


Wiem ze przy fibromalgi chodza robaki po ciele albo swedzi wszystko - akurat ta niewiadoma choroba czesto towarzyszy innym, jak SM, reumatyczne itd Zdezorientowany tak wszystko do kupy
Odpowiedz
#22
Ja nie miałam siły zrobić pięciu przysiadów, przy trzecim nie dałam rady się podnieść.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
(08-05-2019, 19:32)hela napisał(a): Ja nie miałam siły zrobić pięciu przysiadów, przy trzecim nie dałam rady się podnieść.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wow taki brak sil??  Płacz czy wtedy jak sa takie oslabienia i niedowlady to odruchy stukane przez neurologa sa nieprawidlowe? I czy rzeczywiscie SM zazwyczaj obejmije jedna strone ciala? U mnie wszyscy neuro stwierdzili ze mam za duzo tego wszystkiego dziejacego sie  Huh
Odpowiedz
#24
Mnie obstukali dokładnie i dużo tego było, nawet palcem do nosa nie trafiałam, nie wiem czy zawsze osłabienie jest jednostronne, ja mam niby lewą nogę słabsza, ale dłoń z kolei prawą, nie wiem od czego to zależy, pewnie jak się zmiany rozłożą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#25
Wino jest dla nas zdrowe, co ustaliliśmy ostatnio w innym wątkuUśmiech
Odpowiedz
#26
O kurde Hela ale rozumiem ze juz sie lepiej czujesz?
No wiec bylam u neurologa i nie stwierdzil zaburzen..
Bol miesni wszedzie mnie rozrywa a nogi jak byly z waty tak sa Smutny Takze mam czekac do rezonansu a w miedzyczasie kombinowac z innymi mozliwosciami, jak fibromalgia, tezyczka utajona, pasozyty, grzyby, borelioza i cholera wie co jeszcze.. To wino to najlepszy pomysl Uśmiech Tylko ze jak juz teraz jestem z waty a co dopiero po glebszym Uśmiech
Odpowiedz
#27
Pewnie, już dawnoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#28
Mnie jedna strona pobolewa, ale neuro kazał się obściskiwać i kopać Oczko i robię to ponoć z taką sama siłą w obu rękach i nogach
Odpowiedz
#29
Pozwolcie mi zrozumiec jedna rzecz.. czy sa w glowie obszary odpowiedzialne za nogi? W sensie za chodzenie? Jesli rezonans rdzenia nic by nie wykazal to skad te nogi z waty, skurcze, bol miesni i oslabienie ich? Jak staje na palcach to miesnie sie trzesa w wejscie na 2 pietro to jakas masakra.. i to w ciagu tygodnia tak sie podzialo Smutny Polecialam na weekend do Wloch, zjadlam pizze i wino na pocieszenie ale kurde nic sie nie polepsza Smutny
Odpowiedz
#30
To że w ostatnim MRI nie było zmian w rdzeniu to nie znaczy że teraz ich nie ma, czego Ci nie życzę, myślę że takie ogólne osłabienie i zmęczenie też robią swoje. Wiadomo że konkretne zmiany wiążą się z jakimiś konkretnymi objawami, ale u nas nic nie jest pewne, dlatego nie wszystko da się prosto wytłumaczyć. Można mieć jakieś zmiany i żadnych od nich objawów, a można też mieć jakieś objawy, ale nie mieć zmiany w miejscu w którym logika nakazywała by jej szukać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości