Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fatalny dzień
#1
Ledwo dzisiaj żyję. Nie mam siły chodzić i wszystko mnie boli. Dzisiaj w nocy się przewróciłam i upadłam na komodę. Zdarłam całe biodro, krew się lała. Koszmar .
Odpowiedz
#2
Ja tak zasłabłam jak złapałam w lutym wirusa, brew rozcięta na komodzie, ale rano.
Pogoda jest do bani.
Sprawdź swoje ciśnienie, ja miałam 100/60, zawsze mam 120/85
Odpowiedz
#3
(31-08-2019, 15:04)agica napisał(a): Ja tak zasłabłam jak złapałam w lutym wirusa, brew rozcięta na komodzie, ale rano.
Pogoda jest do bani.
Sprawdź swoje ciśnienie, ja miałam 100/60, zawsze mam 120/85

Te upały dają mi się we znaki. Czekam na przyszły tydzień i 20 stopni.
Odpowiedz
#4
Oj też czekam na ochłodzenie. Wczoraj zaliczyłam schody. I chyba coś sobie w nadgarstek zrobiłam jak się ratowalam ? bo się chwyciła poręczy.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#5
W przyszłym tygodniu ma już się ochłodzić na szczęście, głowy do góry dziewczynyUśmiech upał daje się we znaki już wszystkim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
U mnie tez upały dały mi popalić boli mnie głowa i mam zawroty dzisiaj zimniej ale objawy nie mijają
Odpowiedz
#7
Mi tak noc dała popalić, ale spadł deszcz, jest chłodniej, będzie dobrzeUśmiech
Odpowiedz
#8
Dzisiaj jest pięknie, 15 stopni. Żeby jeszcze nie padało ?
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#9
Dzisiaj jest cudownie :-) I niech pada, to czarny bez się zbierze na nalewki
Co prawda siedzę na zwolnieniu po tygodniu szpitala przez płynotok po robieniu zatok i przegrody ale na szczęście dziurka sama się zasklepiła.
Odpowiedz
#10
Kiedyś wpadłem na taki pomysł: Żeby bezpiecznie zejść po schodach, wystarczy odwrócić się i trzymając się poręczy schodzić tyłem. Ja wiem, to trochę dziwnie wygląda, ale za to nawet jeśli bym się wywalił, to nic strasznego sobie nie zrobię. Prawdę mówiąc, to w takim układzie trudno się przewrócić. Wystarczy się pochylić i powoli stąpać do tyłu.
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości