Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RTG czy ktoś Was tak miał?
#11
Kontrast nie jest obojętny dla organizmu. Ja raz męczyłam się 3 godziny bólem nerek.... w końcu udało się wyprosić kroplówke, w szpitalu!
Odpowiedz
#12
Hejka, po kontaście należy pic bardzo duzo wody żeby jak najszybciej pozbyc sie go z ogranizmu, on właśnie obciąża bardzo nerki, pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#13
W moim przypadku jest tak, że jak wychodzę z badania to automatycznie rozpoczynam 1,5 litrowa butelkę i staram się ja szybko wypić. Zajmuje mi to może z godzinę. Ogólnie to bardzo dużo pije. Teraz w ciągu dnia to i nawet z 3 litry. A po badaniu nigdy nie miałam jakiś problemów. I oby tak już zostało.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#14
Rezonans sam w sobie nie jest szkodliwy, to jedynie może czuc sie gorzej po tym kontraście. I jedynym sposobem zeby pozbyć sie go z organizmu to właśnie picie duzej ilości wody. Ja osobiście nie mialam nigdy problemów po kontraście, jeden raz skóra na klatce piersiowej zrobila się gorąca i bardzo czerwona, zniknęło i skóra wrocila do dawnego koloru tego samego dnia wieczorem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości