Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
w realu
#11
(26-02-2017, 10:36)Areliee napisał(a): Mufa, jak z poludnia, to pewnie blizej do Budapesztu, niz do 3miasta Oczko Odkad odkrylam, ze z Krakowa blizej do Buda, niz do Gdyni, probuje namowic znajomych na spotkanie w bylej stolicy Oczko

A na jakich innych forach sie udzielacie jeszcze?
Cześć Areliee!
Tutaj masz namiary na Węgierskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego.http://www.emsp.org/member/hungarian-multiple-sclerosis-society/ . Może kontakt z nimi na Węgrzech byłby ciekawym doświadczeniem' a poznanie ich standardów w dziedzinie leczenia s.m-u i opieki nad chorymi było by ciekawe dla innych uczestników Tego Forum. Taka moja niedyskretna ciekawość.
Ze swojej strony mogę Ci i wszystkim czytającym  ten post powiedzieć że przed laty gdy odwiedzili nas (PTSR) członkowie Szwedzkiego Stowarzyszenia i zapoznali sią ze standardami życia chorych na s.m. w Polsce to autentycznie popłakali się! Płacz
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#12
(24-02-2017, 15:20)Joanna napisał(a): Ja z kilkoma osobami, które są również zarejestrowane na tym forum, spotykamy się już od kilku lat. Poznaliśmy się właśnie na forum ale innym, nie Naszym. Wszyscy jesteśmy z Gdańska, Gdyni lub okolic i jeżeli będziemy robić jakieś spotkanie chętnie zapraszamy Uśmiech

(24-02-2017, 16:00)Areliee napisał(a): Ja też jestem z Trójmiasta! Duży uśmiech Co prawda w domu jestem tylko kilka razy w roku, ale dobrze wiedzieć, że tu taka silna gruba trójmiejska Oczko

Oj tak, Trójmiasto ma silną reprezentację na forum. Tak jak napisała Joanna - na pewno damy znać przy okazji kolejnego spotkania! Uśmiech
Odpowiedz
#13
Yazon, ja niestety nie smigam po wegiersku, takze wiekszosc takich spolecznosci omijam, bo z reguly sa bardzo lokalne i wegiersko-jezyczne Uśmiech Ale dziekuje za link, przyjrze sie temu Oczko Z doswiadczenia mojego i opowiesci na forum i facebooku, to wnosze, ze w Wegrzech tez mi dobrze, lepiej niz w domu. A szkoda, niby biedniejszy kraj, niz nasza ukochana ojczyzna...
Ale przynajmniej moja Mama troche przychylniej patrzy na moja emigracje Oczko
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#14
(26-02-2017, 23:14)Areliee napisał(a): Yazon, ja niestety nie smigam po wegiersku, takze wiekszosc takich spolecznosci omijam, bo z reguly sa bardzo lokalne i wegiersko-jezyczne Uśmiech Ale dziekuje za link, przyjrze sie temu Oczko Z doswiadczenia mojego i opowiesci na forum i facebooku, to wnosze, ze w Wegrzech tez mi dobrze, lepiej niz w domu. A szkoda, niby biedniejszy kraj, niz nasza ukochana ojczyzna...
Ale przynajmniej moja Mama troche przychylniej patrzy na moja emigracje Oczko
Areliee to jak Ty sobie dajesz tam radę nie znając jezyka Zdziwko Zdziwko Zdziwko Wykrzyknik Chyba Masz tłumacza!!!
Szkoda bo może poznało by sie jakieś madziarskie doświadczenia!Oczko
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#15
Tlumacza mam, ale na szczescie nie potrzeba go w az tak wielu kwestiach Duży uśmiech Mam superkorpo, ktora wiele kwestii wspiera, no i w biurze towarzystwo anglojezyczne.
W Polsce tez sa przeciez obcokrajowcy, ktorzy nie znaja jezyka, sama kilku znam. I tez jakos daja rade Duży uśmiech
Najgorzej chyba zaczac Oczko No i nie ukrywam, tlumacz czasem pomaga. Ale np. W szpitalu juz mnie na recepcji znaja, a jak jest ktos nowy, to moj lamany madziarski wystarczy Oczko A moja neurolog po angielsku, takze ok. Gorzej z internista, do niej prawie zawsze z tlumaczem Duży uśmiech

I koniec offtopa, przepraszam! Uśmiech
Sok egeszséget! - duzo zdrowia Uśmiech
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#16
Monika ja do Gdańska śmigam po leki Oczko
Ale miło wiedzieć , że jesteście z rejonu Oczko
Odpowiedz
#17
(26-02-2017, 10:36)Areliee napisał(a): Mufa, jak z poludnia, to pewnie blizej do Budapesztu, niz do 3miasta Oczko Odkad odkrylam, ze z Krakowa blizej do Buda, niz do Gdyni, probuje namowic znajomych na spotkanie w bylej stolicy Oczko

A na jakich innych forach sie udzielacie jeszcze?


Areliee, kilka lat temu z kilkoma osobami z tego forum, poznaliśmy się na forum tez dotyczącym Stwardnienia Rozsianego, tez kilka osób chciało się spotkać w realu i spotkaliśmy sie. Jest Nas 4. Utrzymujemy kontakt do dzis. W miare mozliwosci spotykamy sie od czasu do czasu. Niestety, tamto forum przestało poprawnie działać i wraz z Monika postanowilysmy założyć własne, ponieważ w internecie ciężko znaleźć rzetelne informacje a czytając inne fora, ktore są w formie, można powiedzieć czatu,   to aż niedowierzalam czasami   jakie potrafią tam pisać bzdury. W kwietniu minie rok odkąd działamy.  Same nie spodziewałysy takiej dużej liczby uzytkownikow. Działamy charytatywnie, na co dzień obie pracujemy i dodatkowo zajmujemy się  nadzorowaniem forum. Mamy nadzieje, ze forum jeszcze bardziej się rozwinie i pomożemy jak największej liczbie osób. Mamy też nadzieję, że i może spotkamy się kiedyś w szerszym gronie Oczko Trzeba się wspierać nawzajem bo kto lepiej Nas zrozumie jak my chorzy siebie nawzajem Uśmiech
Odpowiedz
#18
(27-02-2017, 13:32)Joanna napisał(a):
(26-02-2017, 10:36)Areliee napisał(a): Mufa, jak z poludnia, to pewnie blizej do Budapesztu, niz do 3miasta Oczko Odkad odkrylam, ze z Krakowa blizej do Buda, niz do Gdyni, probuje namowic znajomych na spotkanie w bylej stolicy Oczko

A na jakich innych forach sie udzielacie jeszcze?


Areliee, kilka lat temu z kilkoma osobami z tego forum, poznaliśmy się na forum tez dotyczącym Stwardnienia Rozsianego, tez kilka osób chciało się spotkać w realu i spotkaliśmy sie. Jest Nas 4. Utrzymujemy kontakt do dzis. W miare mozliwosci spotykamy sie od czasu do czasu. Niestety, tamto forum przestało poprawnie działać i wraz z Monika postanowilysmy założyć własne, ponieważ w internecie ciężko znaleźć rzetelne informacje a czytając inne fora, ktore są w formie, można powiedzieć czatu,   to aż niedowierzalam czasami   jakie potrafią tam pisać bzdury. W kwietniu minie rok odkąd działamy.  Same nie spodziewałysy takiej dużej liczby uzytkownikow. Działamy charytatywnie, na co dzień obie pracujemy i dodatkowo zajmujemy się  nadzorowaniem forum. Mamy nadzieje, ze forum jeszcze bardziej się rozwinie i pomożemy jak największej liczbie osób. Mamy też nadzieję, że i może spotkamy się kiedyś w szerszym gronie Oczko Trzeba się wspierać nawzajem bo kto lepiej Nas zrozumie jak my chorzy siebie nawzajem Uśmiech

Chwała Wam za to forum!;P podziwiam włożony w nie wkład!
Odpowiedz
#19
Najbardziej rzetelne forum jakie znalazłamUśmiech
Odpowiedz
#20
Hela, Hercule dziękujemy Uśmiech ale i bez Was Wszystkich to forum by nie istniało, także podziękowania należą się i Wam Uśmiech razem damy rade Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości