Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
(20-04-2021, 06:12)Bubka napisał(a): Dzięki. Musi przejść. Wiarze z całego serca że tak będzie.

Trzymaj się Bubka. Jest coś lepiej?
Odpowiedz
Nie zapeszając!! jest mniejszy problem z okiem, ale wróciła głowa. Wczoraj miałam znowu niskie ciśnienie. Z chęcią położyłabym się do łóżka i przespała z 2 dni.
Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu.  Albert Einstein
Odpowiedz
Ja dzisiaj nie usłyszałam budzika. Dopiero pancerny dźwięk komórki męża mnie obudził hahaha. Zmęczona jestem, a zdalne nauczanie jest dobijające. Zwłaszcza jak nie można się połączyć. Jay na dwa komputery działam i duupa
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Ja śpię jak niemowlę. Czy ktoś z Was stosował krople CDB?
Odpowiedz
Moja mama stosuje na ból lędźwi. I jej pomagają.

Byłam w szpitalu na oddziale diabetologicznym. Oczywiscie nic przyjemnego, na szczęście tylko 4 dni. Większość piguł to wredne... $%#%$ Pani dr przemiła. Zrobili mi mnóstwo badań, na insulinę na szczęście jeszcze przechodzić nie muszę, to dopiero początek, dostałam tabletki i dzięki temu co próbuję robić od poczatku roku czyli w miare przemyślane odżywianie i trochę aktywności ruchowej pomoże mi jak najdłużej utrzymać tę cukrzycę w ryzach. Byly tez rozne wyklady, na których duzo sie dowiedziałam. Na wynik przeciwciał, ktore powiedzą czy mam cukrzycę autoimmunologiczną muszę czekać 3 msc. Teraz odpoczywam w domu i mierze sobie cukry. Nawet dobrze się złożyło bo wczoraj miałam pierwsze szczepienie i czuje sie dziś trochę słaba, nie wiem czy po szczepionce czy od pogody...
Odpowiedz
5 posiłków, aktywność fizyczna i dieta.
Odpowiedz
(08-05-2021, 11:43)Orchidea ponownie napisał(a): 5 posiłków, aktywność fizyczna i dieta.

Do mnie to piszesz?
Odpowiedz
Od godziny mój nastrój jest kiepski. Właśnie dowiedziałam się, że w wypadku zginał prof. Miszczyk, genialny onkolog, z którym miałam zaszczyt pracować. Po prostu...nie wierzę...
Odpowiedz
Widziałam zdjęcia. Masakra.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Przykro... Strasznie boję się śmierci.
Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę, musisz być w ciągłym ruchu.  Albert Einstein
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości