Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
karta parkingowa
#11
(24-09-2018, 17:50)hela napisał(a): Nie wiem wszystkiegoUśmiech na forum zawsze są osoby chętne do pomocy, myślę że taka suma doświadczeń nas wszystkich to naprawdę dużo, ja też kiedyś byłam nowa na forum i ktoś mi pomógł i napisał ciepłe słowoUśmiech  staram się pomóc jeśli mogę, ale często też dowiaduje się czegoś nowego od innych użytkowników, każdy z nas ma inne doświadczenia, ich wymiana to świetna sprawa, chyba wszyscy dzięki temu lepiej rozumiemy to nasze smUśmiech ale się wyprodukowałamOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak przystało na "gospodarza naszej klasy" Uśmiech Oczko
Odpowiedz
#12
Normalnie się czerwienię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
(24-09-2018, 19:19)hela napisał(a): Normalnie się czerwienię


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie nie.Mówię tylko to co zaobserwowałam .Na podstawie tego kto ile się tutaj udziela Uśmiech
Odpowiedz
#14
Tutaj gospodarzami są Joanna i Monika, ja po prostu lubię pisać, a ostatnio mam więcej czasu na to.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
Po zmianie przepisów wszyscy mający karty bezterminowo stawali na komisje i bardzo wielu osobom pozbierać uprawnienia. Od kilku lat jest nowy druk karty i Ci, którzy mają stary nie mogą parkować na miejscu dla niepełnosprawnych, bo mandat murowany jak się ktoś przyczepi.
Odpowiedz
#16
(25-09-2018, 04:34)Akinom napisał(a): Po zmianie przepisów wszyscy mający karty bezterminowo stawali na komisje i bardzo wielu osobom pozbierać uprawnienia. Od kilku lat jest nowy druk karty i Ci, którzy mają stary nie mogą parkować na miejscu dla niepełnosprawnych, bo mandat murowany jak się ktoś przyczepi.


U mnie w miescie miejsca parkingowe sa zajete przez osoby bez kart albo stoja puste. Co nie oznacza ze brak osob niepelnosprawnych prowadzacych auto.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#17
(25-09-2018, 04:34)Akinom napisał(a): Po zmianie przepisów wszyscy mający karty bezterminowo stawali na komisje i bardzo wielu osobom pozbierać uprawnienia. Od kilku lat jest nowy druk karty i Ci, którzy mają stary nie mogą parkować na miejscu dla niepełnosprawnych, bo mandat murowany jak się ktoś przyczepi.


Pewnie po to zmienili żeby przesiać osoby używające kart bez uprawnień.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
To jakaś unijna dyrektywa weszła i musieli pozmieniać. Akurat miałam pecha mi się grupa kończyła i mimo tego, że złożyłam wtedy papiery odpowiednio wcześnie to na komisje czekałam chyba że trzy miesiące. Stąd wiem, że była zmiana :-)
Odpowiedz
#19
Ja dziś złożyłam wniosek i teraz 6 tyg oczekiwania na komisję
Odpowiedz
#20
I dobrze zrobiłaś.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości