Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa
#21
Można się tak poprostu zarejestrować pierwsza wizyta 200 zł, na NFZ też leczą tylko jak się jest np w programie lekowym u nich, ale zawsze warto żeby dr popatrzył na Twoje wyniki badań, znam dziewczynę której powiedział że sm nie ma, mimo że kilku innych lekarzy twierdziło że ma, po za tym oni tez prowadzą badania kliniczne z tego co wiem, uważam że warto się z dr skonsultować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
Ok, dzieki Oczko
Odpowiedz
#23
Jestem po wizycie u innego neurologa, niedoeladow e konczynach nie ma bo reaguja prawidlowo. Zapytalam skad dretwienie, zanik czucia i bol nog skoro na rezonansie wyszly male uwypulklenia ktore defakto nie naciskaja na nerwy zrby dawac az takie objawy to sie dowiedzialam ze w ten dzien co mialam rezonans mogl dysk sie wsunac a pozniej sie znowu wysunal.. (Mozliwe?) juz sama nie wiem co myslec. Poczekam moze minie, moze juz sama sobie wmawiam pewne rzeczy. A jak bede chciała miec pewnosc zrobie ten rezonans i bedzie po sprawie.
Pozdrawiam! I duzoo zdrowia zycze wszystkim!

Dostalam Dicloberl Retard, Sirdalud, Betaserc. Mam brac przez miesiac, pozniej kontrola.
Odpowiedz
#24
Dostalam sie do innego neurologa, skierowanie na rezonans z podejrzeniem demielizacji OUN. I niedoczulica lewostronna. Dostalam betaserc na zawroty i bole glowy. Rezonans mam pod koniec kwietnia.. Pozostaje tylko czekac.
Odpowiedz
#25
Czesc. Ktos mial tu dobry pomysl, zamiast czekac poszlam do neurologa - ordynatora w szpitalu na prywatną wizytę, położyła mnie na oddzial na diagnostyke. Dala skierowanie natychmiastowe a nie ja planowe przyjęcie...zycze zdrowka i dobrego samopoczucia Uśmiech
Odpowiedz
#26
Dziekuje i wzajemie. Jak widac u mnie nie jest tak zle zebym musiała zostać przyjeta na oddzial. Zobaczymy, jak moj stan sie pogorszy to na pewno sie zglosze do lekarza, mam jej prywatny nr i mam dzwonic gdyby cos sie zmieniło. A jak y Ciebie ze zdrowiem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości