Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM
#11
Zgadzam się w 100%z Helą. Tym bardziej leki na SM bierzesz w celu powstrzymania choroby, chodzi o to żeby być jak najdłużej sprawnym.  Gra warta świeczki.
Odpowiedz
#12
Witaj Małgorzata Uśmiech Rozumiem, że informacja o diagnozie była przytłaczająca ale uwierz mi to nie koniec świata i są o wiele gorsze choroby niż SM. Z Naszą choroba przy odpowiednim  leczeniu da się w miarę normalnie żyć i po wielu z Nas nie widać choroby. A skutkami ubocznymi leków nie zaprzataj sobie głowy bo każdy reaguje inaczej i nie u każdego te skutki uboczne wystąpią.  Żyj dalej normalnie, ciesz się życiem, oczywiście najlepiej prowadzić zdrowy, higieniczny tryb życia.
Odpowiedz
#13
Serce Serce Anioł dziękuje wam za słowa otuchy każdemu z nas jest to potrzebne wiem że muszę z tym pogodzić i iść dalej fajnie że jesteście POZDRAWIAM CIEPŁO
Odpowiedz
#14
też się cieszymy że jesteśmyUśmiech a tak na poważnie, to zacznij myśleć więcej o sprawach codziennych, zrób plany na weekend/wakacje/święta, nie myśl cały czas o chorobie i głowa do góryUśmiech
Odpowiedz
#15
Małgorzata napisz coś o sobie☺
Odpowiedz
#16
Witaj.
Myślę jak nas poznasz i poczytasz forum to trochę się uspokoisz i dowiesz się, że to nue aż taki straszny wyrok jak tylko postanowimy, że się jej nie poddamy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości