Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co wam poprawia samopoczucie?
#51
Uważam, że niezależnie jaka praca to trzeba mieć kręgosłup moralny na miejscu.
Odpowiedz
#52
Zgadza się, ale niektórym to serio nie przeszkadza. Ważny jestem tylko ja, a ze inni na tym cierpia trudno. Mnie to nie rusza. Wiecie, ja się dużo napatrzylam na takich bez jakichkolwiek skrupułów. Potrafili krzywdzić w białych rekawiczkach. Nic ich nie potrafilo powstrzymać i nic sobie z nikogo nie robili.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#53
A mnie jest żal tych wszystkich, którzy dzwonią do ludzi i oferują jakieś zakupy, badania, ankiety - taka ich praca, też muszą zarobić. Najczęściej rozmówcy są bardzo nieprzyjemni/i nie dziwię się, bo sama się wkurzam/. Ale wklejanie linków nie dotyczących tematyki forum to przesada.
Odpowiedz
#54
Ustalenie, czy dobrze jest grać w cyberkasynie i czuć się z tym lepiej, zależy od różnych czynników i indywidualnych okoliczności.  Jeśli uczestniczysz w grach kasynowych online w sposób odpowiedzialny i w ramach swoich możliwości, bez negatywnego wpływu na twoje samopoczucie finansowe, społeczne lub psychiczne, może to być postrzegane jako forma rozrywki. Korzystanie z gier online z umiarem i ustalanie limitów czasu i wydawanych pieniędzy może przyczynić się do pozytywnego doświadczenia. Jeśli gra w cyberkasynie sprawia, że czujesz się lepiej pod względem relaksu, przyjemności lub tymczasowej ulgi od stresu, może to być postrzegane jako pozytywny aspekt. Należy jednak uważać, aby hazard nie stał się jedynym lub głównym sposobem radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi. Dopóki siedzę na https://ggbets-pl.com/, odczuwam tylko pozytywne emocje.
Odpowiedz
#55
Mnie bardzo poprawiłoby samopoczucie, gdyby osoby pojawiające się znikąd nie wklejały do swoich postów linków, które nie dotyczą tematyki forum.
Odpowiedz
#56
(30-05-2023, 21:40)yasmina napisał(a): Mnie bardzo poprawiłoby samopoczucie, gdyby osoby pojawiające się znikąd nie wklejały do swoich postów linków, które nie dotyczą tematyki forum.

Duży uśmiech dokładnie...
Odpowiedz
#57
Ściana
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości