Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Miłego weekendu.
Odpowiedz
Nie ma co za dużo rozmyślać. Ja już nauczyłam się żyć dniem dzisiejszym. Wszystkim polecam Oczko
Także życzę wszystkim miłego weekendu! W końcu się wyspie Oczko Oczko
Odpowiedz
(02-02-2023, 21:28)Tosiia napisał(a): Yasmina ależ przygodę mieli! yeah!
Przygoda to by była, jakby mój Pan Mąż wygrał w kasynie Oczko Duży uśmiech , taką miał misję. A nie marne 20 dolców Oczko Smutny . Ale potem Go rozgrzeszyłam, bo okazało się, że w w kasynach, w których można wygrać coś konkretnego na wejściu trzeba mieć 1000 $. Najważniejsze, że wrócił bez drugiej żony z dzieciątkiem, miał wszystkie zęby, nie miał tatuażu Duży uśmiech
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
W Biedronce nie robię zakupów, tylko w Dino albo w Stokrotce, trzeba wspierać polskich wytwórców.
Ponad to oglądam programy Bosackiej, w których pokazuje jak nas oszukują w sklepach i jakie produkty są najlepsze. Wzięłam okulary i zanim coś kupiłam przeczytałam skład - wszystko co się zaczyna od wody należy od razu odłożyć. Czytajcie składniki!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tosia, tak mi się teraz przypomniało, że rozmawiałyśmy o frytkownicy - mam Philipsa i już teraz robię na nim niemal wszystko, pasztet upiekłam, calzone. Dokupiłam sobie na Amazonie pojemnik na gulasz, tackę na pizzę, szpikulce na szaszłyki, stojak na tosty, rękawice - cały taki zestaw. Ale oczywiście okazało się, że są trochę małe, choć było napisane, że do wszystkich frajerek. Przymierzam się do zrobienia faworków.
-------------
Stres...hmm...9 kobiet w kuchni Zdezorientowany ...czasami mam ochotę zamknąć knajpę...Czasami mój Pan Mąż mówi "zrób z nimi porządek"...
Wczoraj musieliśmy naprawić zmywarkę, bo utknął w niej kapsel Huh ...
-------------------------------------------------------------------------------------------
Ale mam dziś fazę na pisanie... Duży uśmiech
Miłego weekendu Serce
Odpowiedz
Moje dziecko wzięło się za pieczenie naleśników. Powiem, ze bardzo dobrze jej to wychodzi. Robi to pierwszy raz. Jestem z młodej dumna Duży uśmiech
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości